Türk Savunma Sanayi Ürünleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Savunma Sanayi Ürünleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Türk Savunma Sanayi Ürünleri

elimizdeki olanaklarla da gayet terörle başa çıkabiliriz.son model silah yaptık vuuuuuu demenin alemi yok.istemiyorlar işte terörü bitirmek,planlar var.geçin bu işleri.

Terör örgütü için silah geliştirmeye ihtiyaç bile yok...

Ama Gelişen bir ülkeyiz her alanda ileri gitmek zorundayız...

Yanı başımızda yunanistan batarken bölgenin en büyük gücü olmak demek ekonomik anlamda da en ileri seviyede olmak demek...

Güçlü olmazsan 2 milyonluk rumlar gelir kardenizde petrol arar bizde boş boş konuşuruz...

Ciddi bir olaydır bu..

devletler masa başında yönetildikçe,birileri tarafından yönlendirildikçe buraya büyük hevesle yazdığınız şeyler benim için m.astürbasyondan öteye gitmez.

devletler masa başında yönetildikçe,birileri tarafından yönlendirildikçe buraya büyük hevesle yazdığınız şeyler benim için m.astürbasyondan öteye gitmez.

O yönlendirilen DEVLETLER değil HÜKÜMETLERDİR... Devletle hükümet arasındaki farkı bir anlayalım...

Bu hevesle yazdığımız şeyler senin için ne anlam ifade ettiği belliyse git o şeylerle uğraş... Biz GURUR Duyarız bir TÜRK olarak...

O yönlendirilen DEVLETLER değil HÜKÜMETLERDİR... Devletle hükümet arasındaki farkı bir anlayalım...

Bu hevesle yazdığımız şeyler senin için ne anlam ifade ettiği belliyse git o şeylerle uğraş... Biz GURUR Duyarız bir TÜRK olarak...

uvvv büyüksün, en çok vatansever sensin, en Türk sensin!

devletler hükümetler tarafından yönetiliyor sonuç olarak değil mi?

gözünüzün boyandığını hissetmiyo musunuz?1 temmuzdan beri 60'ı geçik şehit verdik.sen türklüğünden ne kadar gurur duyuyorsan ben de o kadar gurur duyuyorum.ama bu "büyümeye,atılıma" karşı yaşananlar yüzünden sinirliyim.

asıl konuşmamıız gerekenler bunlar değil,yapmamız gereken gövde gösterisi değil.

devletler hükümetler tarafından yönetiliyor sonuç olarak değil mi?

gözünüzün boyandığını hissetmiyo musunuz?1 temmuzdan beri 60'ı geçik şehit verdik.sen türklüğünden ne kadar gurur duyuyorsan ben de o kadar gurur duyuyorum.ama bu "büyümeye,atılıma" karşı yaşananlar yüzünden sinirliyim.

asıl konuşmamıız gerekenler bunlar değil,yapmamız gereken gövde gösterisi değil.

haklısın kardeş haklısın ...... AMA

Bu terör şerefsizliğinin bizi oyalamak ve gelişmemize engel olmak için önümüze konan bir pislik olduğunu da bilmeliyiz...

Ne yapalım terör var diye büyümeyelim mi ?

Belkide senin dediğin doğrudur göz boyamasıdır... bizde gönlümüzden geçeni yazdık...

Allahın rumu gövde gösterisi yapıyor biz izliyoruz....

Milleti bir güzel sindirdiler,sen rahat ol.Kılını kıpırdatmaz kimse,ben beklemiyorum.Ulan şehit veriyoruz,adam hala AKP'yi savunuyor,öbürü CHP'yi.Ulan gerizekalı,ulan.

ha fenerin şike davası noldu düştü mü?öyle bi geçer zamankinin son bölümü nası bitti?esra erol kimleri evlendirdi bugün?

yerli fırkateynler vardı heybeliada f511 di ismi galiba bir de 2023 e kadar güya yerli savaş uçağı da yapılacakmış bunların dışında yerli piyade tüfekleri var, yerli roket sistemleri var yerli obüs var yerli tank altay 2 sene sonra hizmete girecek, son yıllarda yerlileşme anlamında bi atak başladı ama yetersiz halen

Ya en basitinden bordo bereliler var, yok komandolar var, subaylar bilmem neler var, var Allah var. Ama günlerdir gelen şehit haberlerine baktığımızda hepsi jandarma er. Bu tanklar tüfekler de var işte fuarlarda 2 tur attırılsın, 3 Türk Yıldızları uçurulsun hepsi bu. Rumlara yada dünyaya göz boyayıp ne halt edeceksek.

Caydırıcı güç olmak için yerli savaş uçağı şart. Yüksek teknolojili olmalı tabii...

Yakında F 22 Raptorlar diğerlerinin yerini alacak. Türkiye bu uçakların yapımına katılan ülkelerden biri. Fakat mühendislerin intiharları düşünüldüğünde(iddia) artık kullanılıyormuşuz izlenimi var bende.

TAİ ANKA PROJESİ

24 Aralık 2004 tarihinde, Savunma Sanayisi Müsteşarlığı (SSM) ile Türk Havacılık ve Uzav Sanayisi (TUSAŞ) arasında imzalanmış olan sözleşmeyle yürürlüğe giren Türk İnsansız Hava Aracı (TİHA) Programı; Türk Silahlı Kuvvetlerinin orta irtifa uzun havada kalışlı bir İnsansız Hava Aracı (İHA) sistemi gereksinimleri karşılamaya yönelik yürütülmektedir. Araç, 16 Temmuz 2010 tarihinde hangardan çıkmış ve basın ve ulusa tanıtımı yapılmıştır. Bir sonraki projede ise bu araca silah sistemleri eklenmesi kararlaştırılmıştır.[1].

fd0734b75719bc62a1e35fbcc3790bcb_k.jpg

585cad0089d2292abc2005d86df6f550_k.jpg

9699e39b9ec42879152047482bc72860_k.jpg

886669b567b1b150ad0e9838d8623ab8_k.jpg

01988c4a31c75b2ea76e189eac04b26b_k.jpg

Tanıtım videosu

[video=youtube;N41LUHCJa0A]https://www.youtube.com/watch?v=N41LUHCJa0A[/video]

yerli fırkateynler vardı heybeliada f511 di ismi galiba bir de 2023 e kadar güya yerli savaş uçağı da yapılacakmış bunların dışında yerli piyade tüfekleri var, yerli roket sistemleri var yerli obüs var yerli tank altay 2 sene sonra hizmete girecek, son yıllarda yerlileşme anlamında bi atak başladı ama yetersiz halen
Yerli tüfek dediğin mehmetçik 1 heralde ki,hk416 oluyor o.Aynı silahı mehmetçik 1 diye kakalayacaklarıdı,daha sonra genelkurmay kabul etmedi,dandik g3 le hk33 lere kaldık.Ak-47 bile çok daha stabil ve etkili bu tüfeklerden.

Fırkateyn ve tanklar da Amerikan tank ve gemilerinin taklidi,orjinal değil yani onları da geç.

Yerli olan bir obüs var sanırım,o taklit mi bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt