Türk Takımlarının Hazırlık Maçları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Takımlarının Hazırlık Maçları

İlk olarak Diego'nun gelişiyle Topal'ın defansı beşlemesi ve orta alanla ilişkisi iyice kopmuş.

İkinci olarak fenerin defansı evlere şenlik olmuş. bizim kupa maçında Bruma ve Olcan gerek ara pasları gerekse arkaya koşuşları ile maçı kopartabilir.

Son olrak son golde Caner'in tepkiye dikkat sizin yapacağınız işi diyor ama kaçan adam kendi kanadından kaçmış asıl senin yapacağın işin.. :D

aynen maçı izlemedim ama şimdi bakıyım bi gollere dedim

geride çok boşluk veriyolar. bizde öyleyiz ama bunlarınki gavur bayanın vajinası gibi. bizimki o kadar değil.

aynen maçı izlemedim ama şimdi bakıyım bi gollere dedim

geride çok boşluk veriyolar. bizde öyleyiz ama bunlarınki gavur bayanın vajinası gibi. bizimki o kadar değil.

4-3-1-2 oynarken kanatları savunamazlar.Zaten bunun için 2 forvet kanatlara açılıyor savunmada 4-3-3 oynamaya çalışıyorlar da adı üstünde forvetler ne kadar bek oyuncusuna destek verebilirler ?

evet işte boşluk veriyolar dedim ya

Topal zaten savunmayı üçlüyor ve stoperlerin arasına giriyor.

Meireles çok geride oynuyor kaçak güreşiyor.

Diego ile anlaşan sadece çubuklu tosun o da 45 dakikayı zor çıkarır.

Geçen yıl klasik Ersun topu sürekli ileri şişirip üstün kondüsyon ve fizikleriye dönen topu aldılar,çok fazla duran toptan gol attılar.Son dakikaları söylemiyorum bile.

Bu sene Diego varken uzun top oynayamazlar zaten hazırlık maçlarında sürekli ayağa oynamaya çalıştılar.2 tane dandik takıma karşı yapınca coşmuşlardı,Diego Barça'da oynar diyenler bile çıktı.Ama Sevilla'nın yedek takımı dahi sürklase etti bunları.

Bizim takımlar Sevilla değil ama Sepahan gibi de dandik değil.Fener'i çok zor durumlara düşüreceklerdir.

Antuda dikkat ettim en az 8-10 kişi " İyi ki Avrupada değiliz yoksa rezil oluruz " demişler.Hatta bizim hakkımızı bile vermişler " Bu kediler başka oynuyor avrupada " diye...

Topal zaten savunmayı üçlüyor ve stoperlerin arasına giriyor.

Meireles çok geride oynuyor kaçak güreşiyor.

Diego ile anlaşan sadece çubuklu tosun o da 45 dakikayı zor çıkarır.

Geçen yıl klasik Ersun topu sürekli ileri şişirip üstün kondüsyon ve fizikleriye dönen topu aldılar,çok fazla duran toptan gol attılar.Son dakikaları söylemiyorum bile.

Bu sene Diego varken uzun top oynayamazlar zaten hazırlık maçlarında sürekli ayağa oynamaya çalıştılar.2 tane dandik takıma karşı yapınca coşmuşlardı,Diego Barça'da oynar diyenler bile çıktı.Ama Sevilla'nın yedek takımı dahi sürklase etti bunları.

Bizim takımlar Sevilla değil ama Sepahan gibi de dandik değil.Fener'i çok zor durumlara düşüreceklerdir.

Antuda dikkat ettim en az 8-10 kişi " İyi ki Avrupada değiliz yoksa rezil oluruz " demişler.Hatta bizim hakkımızı bile vermişler " Bu kediler başka oynuyor avrupada " diye...

iyi tespitler, doğrusu yazmaya erindim. vajina örneği bu anlamı veriyo

Gökhan Gönül açıklama yapmış; "Ben 7 yıldır buradayım böyle ciddi maçlar oynadığımız bir sezon başı hatırlamıyorum."

Bunlar düşündüğümüzden de ezik karakterde bir takım Sevilla ile maç yaptılar diye girdikleri havaya bak. Geçen sene bizim yerimize Emirates Cup'a katılsaydılar sevinçlerinden baygınlık geçirirlermiş :)

birde diyorki 2 gün önce maç yaptık

ulan 3.lig takımı ile maç yapıyolar 45dk oynuyor konusuyor

biz porto ile yaptık ertesi günü arsenala karşı maça çıktık hoplattık arsenali aldık kupayı.

Bunları bitiren adam Diego olacak.Orta sahaları çok yumusak oldu.Zaten sowun geri dönüşü yok o kanattanda cok baskı görürler.Kısaca bunlardan hec korkmamıza gerek yok.25 agustosta Selcuk, Melo, Olcan, Bruma 4 lüsü bunları hallac pamugu gibi dagıtır.

Nedense hiç bahsi geçmiyor ama bizden daha beter bir sağ bek sorunu mevcut fenerin , GG nasıl bir intiba oluşturmuşsa adam leş gibi ve hergün geriye gidiyor ama bir kişide eleştirmiyor ,

Bu mallar uyanıp ,Alperi orta sahaya monte etmeden,

Canerin aklı karısının tatilde yediği haltlarda iken,

Savunmaya transfer yapmamış lar iken

Emenike ve kuyt kondisyon yakalamadan şunlara bi yakalasaydik

Bu mallar uyanıp ,Alperi orta sahaya monte etmeden,

Alper Ersun'un takımları için en önemli taktik olan sertliği iyi yapamıyor.Bunu en iyi yapanlar Emre-Egemen.Biri sakat diğeri bitik.Bir de Emre'yi keserse takımın forvet-defans arasındaki koordinasyonu sağlayacak adam kalmıyor Alper bunu yapamaz.

Savunmaya transfer yapmamış lar iken

Zaten yapmayacaklar Aziz Egemen sakatlandıktan sonra bile transfer yok dedi...

Aynen , Volkan son 3 sezondur cidden berbat vaziyette , ama Aziz'in yalakası olduğu için takımda ve medyada kesin bir dokunulmazlığa sahip !

Volkan 1 maç iyiyse 5 maç kötü eski formundan eser yok 2 sezondur.

Keza Mert de bence mevcut haliyle yeterli değil sınır olmasa gider Muslera gibi bir kaleci almaya çalışırlar.

tapatalk

Trabzon kaybetmis yahu arkadas sizin sacma sapan yabanci kuraliniz yüzünden futbol geriye gidiyo

halen bu adamlar federasyonun basinda

sirf fener geride kalmasin diye bunlar yapiliyo

ama yakinda ne fener kalcak bu ligde nede bu federasyondaki adamlar bence uefadan büyük cezalar gelcek...

Antudakiler her seyin farkinda. Gokhan Gonul'un, Meireles'in, Emre'nin, Alves'in, Bekir'in vs vs

Ama orada da farkinda olanlari hemen "kedi" diye asagilayip susturmaya calisiyorlar.

Daha gecen gun bir arkadasim Sheffield macindan sonra:"Offf takim tas gibi. Bu sene de rahat gidecegiz." demisti. Bunlarin 1 senede totolari nasil boyle kalkti?

Ayrica Caner direk kirmizi gordu. Hakem raporuna "Centilmenlik disi hareket" diyip UEFA'ya yollarsa buyuk ihtimal bizim macta cezali olacak. :) Caner olmazsa zaten takimin yarisi yok demektir.

Üst Alt