Türk Telekom Arena Stadyumu Resmi Web Sitesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena Stadyumu Resmi Web Sitesi

Cevap: Türk Telekom Arena Stadyumu Resmi Web Sitesi

Counter stike gibi. 2. kata çıkmaya çalıştım ama zıplayamıyo adam o kadar yükseğe.

Ama locaya girmeyi başarmış bulunmaktayım. :)

En üst kattan görüş açısı;

sdfsdfq.jpg

Necati merdiven çok olmuş bu ne böyle böööööööaöraögagöhfhhfd kısaca beğenmedim :sad007: !!!

Samiyende maç izleyip buraya hakaret edebilene diyecek lafım yok .Korkunç birşey vöheeeeeeeeeeeeeeeey :D

Bunları da ben kendi çabalarımla kaydettim , öbür konudaydı diğerlerine kardeş olsun diye buraya geitrdim :D

Necati merdiven çok olmuş bu ne böyle böööööööaöraögagöhfhhfd kısaca beğenmedim :sad007: !!!

Samiyende maç izleyip buraya hakaret edebilene diyecek lafım yok .Korkunç birşey vöheeeeeeeeeeeeeeeey :D

92400821.jpg

Bence merdivenler o kadar abarti bir sekilde cok degil . Zaten stad dolunca hic biri göze batmaz. :D :D

Su güzellige bak. Sanali bile insani heycanlandiriyor. :D :D :wave: :wave: :wave: :wave:

Ben zaten ciddi olarak dememiştim ağzı olan konuşuyor ya öbür sitede de böyle çatının saçağından , drenaj için getirilen kumlara kadar adamların bilgisi var herşeye laf söyleyebiliyorlar şu bir bitse de alem stadyum görse . Az kaldı geliyoruz

Ben zaten ciddi olarak dememiştim ağzı olan konuşuyor ya öbür sitede de böyle çatının saçağından , drenaj için getirilen kumlara kadar adamların bilgisi var herşeye laf söyleyebiliyorlar şu bir bitse de alem stadyum görse . Az kaldı geliyoruz

Aynen. Stad insaatindan zerre kadar anlamayanlar bile salliyorlar. :asd:

Burda tarihe taniklik ediyoruz ama malesef yinede begenmeyenler var. :eek:

Stadda Mavi renk olmasın mümkünse türktelekom yazısı bile olsa.

Locaların olduğu yerde zaten reklam panoları olacak yani rengarenk olur , diğer katının elektronik olacağı söyleniyordu umarım değişmemiştir. Locanın altında kalan mavi yerlere de zaten pankart falan asılır kimse görmez bile hem zaten bu sadece hayali birşey böyle olacak diye birşey yok koltuklara bakarsanız bizimkilere benzemediğini anlayacaksınız yani birebir aynısı olarak düşünmeyin :lol:

Sağ üstte yardımı aç diyin anlatıyor herşeyi.

Arkadaşlar penaltı atan adam Metin Oktay mı acaba ağları deliyor da.:D

Üst Alt