Türk Telekom Arena Stadyumu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena Stadyumu

Cevap: Türk Telekom Arena Stadyumu

Böyle bir stad'ı TÜRKİYE'YE ancak GALATASARAY'MIZ kazandırırdı zaten bu staddaki ilk fenev maçını hayal ediyorum stadın üstünüde kapatırız o maçta,kareografiler tezahuratlar tam anlamıyla CEHENNEM.

Böyle bir stad'ı TÜRKİYE'YE ancak GALATASARAY'MIZ kazandırırdı zaten bu staddaki ilk fenev maçını hayal ediyorum stadın üstünüde kapatırız o maçta,kareografiler tezahuratlar tam anlamıyla CEHENNEM.

yani su goruntuyu yakalayalım diyorsun

2005696513911430400_rs.jpg

şu stadda her maç 6-0 işte. bu stad bazıları için kapılara kilit vurdurma sebebi olacak, hani Galatasaray galibiyetleriyle yaşamını sürdürebilen, amaçsız oldukları için yılın bir gününde Galatasaray ile oynadıkları maçlara savaşa hazırlanır gibi hazırlanıp eşşek gibi koşup taraftardan dayak yememek için can güvenliği için oynayan bir takımın sonudur bu stad. tek tesellileri olan şeyi ellerinden almaktır. Yazık günah yahu, ne acımasız takımız.

Yabancılar stadın ismini telafuz ederken "Turk Telekom Arena" Türklerin Arenası manasını çıkartabilirler :p

Arkadaşlar bu stadda meşale yakılması zaten mümkün değil ben sadece birazdaha heyecanlanalım diye koydum o resmi..Meşale yakmayı bırakın sigara içmek bile çok tehlikeli o stadda..

Ayrıca stadın üstüde keyfekeder kapatılamaz hakem karar verir stadın üstünün kapanıp kapanmayacağına hava şartlarına göre.

Amerikan güreşinde kafes dövüşü var , ring etrafı demir kafesle kapatılıyor bizim maçlarda da böyle yapacaksın her yerini kapatacaksın stadın psikolojik olarak yenilecekler adamlar :D

ama öyle hadi kapatalım diye kapatamayız üstü :D

Dun milanın macını izlerken söyle bi karsılastırma yaptım inşallah bizim stad bittigi zaman sansiro/ Giuseppe Meazza ya benzemez bitmiş halini söyle bi hayal ettim sanki ona benzeetim eger öyle olursa atmosfer istedigimiz gibi olmaz bu arada mesaleyi flanda unutun cok buyuk cezalar verirler

Stad çizimleri daha yeni başladığında çok güzel bir model vardı.Sanırım onu yapmayacaklar.:(

Böyle GS amblemli bir yolu vardı hatta,çok şık durmuştu.:(

Ali_Sami_Yen_1.jpg

ali sami yendeki GS ambleminin altındaki ışıklar gibi birşey yapsalar süper olur...ASY nin bu yönünü seviyorum...

Stad çizimleri daha yeni başladığında çok güzel bir model vardı.Sanırım onu yapmayacaklar.:(

Böyle GS amblemli bir yolu vardı hatta,çok şık durmuştu.:(

O yapılmıycak heralde.Ayrıca stadımız yinede çok güzel.Tabi stadın üstünü kapatıp meşale falan yakmak imkansız.Yinede biz öyle bir atmosfer yaratırız ki dünya devi gelse çıkamaz.

Üst Alt