Türk Telekom Arena’da Dev Buluşma | GSTV & NTVSpor ortak yayın - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena’da Dev Buluşma | GSTV & NTVSpor ortak yayın

Cevap: Türk Telekom Arena’da Dev Buluşma | GSTV & NTVSpor ortak yayın

Ali Kırca süper adammis be..

Neyse, bir gün biri nerde beles orda yerles olayi da soracak baskana insAllah

ben biraz daha tutarli gordum baskan ders aliyor hatalarindan sanki

umarim Mutuyu degil, Formicayi alirlar.

istemiyorum Mutuyu be.

33 yasinda, 8 aydir top kosturmamis, uyusturucu alan adamin yerine hic tanimadigim halde, Formicayi istiyorum.

"ya tutursa" transfer olmasina ragmen daha cok heycan verir bana

umarim Mutuyu degil, Formicayi alirlar.

istemiyorum Mutuyu be.

33 yasinda, 8 aydir top kosturmamis, uyusturucu alan adamin yerine hic tanimadigim halde, Formicayi istiyorum.

"ya tutursa" transfer olmasina ragmen daha cok heycan verir bana

Aynen. Formica gelmeli. Fazla izlemedim, ama kumaşı sağlam. :)

Başka konuştu konuştu yine taraftarın elinde var 0. Tebrik ederim başkanı. Yine çok iyi kıvırdı.

son cem yılmaz t.t reklamıda güzelmiş.ayhan'ın "hocam senin futbolla pek alakan yok galiba" demesi cok düşündürücü herhalde bam üçlüsü olarak kendinden söz ediyorlar.

cem yılmaz ın dediği gibi inşallah mekan oynatır bu adamları.

Adnan Polat: Hagi'yi 1 sene önce getirmek istiyordum. Ama, 'devre arası gelmem' dedi. 1.5 senelik sözleşmesi var ve takımı kurmaya başladı.

Adnan Polat: Arda, Manisa'da kiralık oynarken GS'den kimse onunla görüşmemiş. O dönem BJK transfer etmek istemiş

Adnan Polat: Hagi, ''Ben Kazım ile ilgili her türlü sorumluluğu alıyorum. Transfer edelim'' dedi.

Adnan Polat: Bir ön libero ve forvet alınacak. Kalecide gündemimizde. Yabancı kontenjanımız müsait.

Adnan Polat: Serdar Özkan ve Mehmet Batdal'ın kendilerine kulüp bulmaları gerekiyor. Necati ve Fatih Tekke transferleri gündemimizde yok.

Adnan Polat: Biz doymuş futbolcu istemiyoruz, başarıya aç futbolcu istiyoruz. 3 senede çok şey yaptık. Yaptıklarımızı tarih değerlendirecek.

Adnan Polat: Benim taraftara küsme hakkım yoksa, onlarında Galatasaray'a küsme hakkı yok. TT Arena'da onlara büyük iş düşüyor.

Üst Alt