Türk Telekom Arena'da Kale Arkalarına Ağ Örüldü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena'da Kale Arkalarına Ağ Örüldü

Cevap: Türk Telekom Arena'da Kale Arkalarına Ağ Örüldü

Bu aglar sise atilmasini filan engellemez yalniz. Atmak isteyen atar. Calinan toplar icin yapilmistir en fazla :) Yukarda oturanlar cok rahat atar sise istedikten sonra

Bizim ligde tribünleri sahaya bukadar yakın stad yok olacağı zaten konuşuluyordu bunun tamamen kale arkalarındaki taraftarları korumak için yapılan bişey neden bukadar abartıldı anlamadım.

Bizim ligden diyorum kardeşim.

Bizim ligte zaten Aslantepe disinda tribünü bu kadar yakin olan bir stadyum yokki. Bi Kadir Has stadi var, ama onda da tribünler biraz yüksek. Bizde gibi tam sifir degil.

Bence tam yerinde bir karar olmus, böyle örgüler cok gerekli tribünleri yakin olan stadyumlarda.

İngiltere liginde var mı bu tarz tel örgüler m.ediyorum. Neyi hak ediyorsak hep kendi yaptıklarımızdan dolayı..

Ne ekersen onu biçersin.

Kafatasinin icinde iskembe corbasi olan hiyarin teki kalkip raki sisesini atmasin diye koymus olabilirler B. IHTIMAL

top için bunlar.şişeyle olsaydı kafes yaparlardı.

birde tribünlerideki taraftarı korumak için yapılıyor.sonuçta cok hızlı top geliyor ve takımda Sabri adında bir futbolcu var.bana göre normal bi durum.

Ingiltere'de boyle bir uygulamaya rastlamadim hic burdakiler 1 vuruyorsa onlar 10 vuruyor

Sise icindir b.nko

İngiltere liginde var mı bu tarz tel örgüler m.ediyorum. Neyi hak ediyorsak hep kendi yaptıklarımızdan dolayı..

Ne ekersen onu biçersin.

Top seyircilerin üstüne gelmesin diye takiliyor bu örgüler. Yabanci madde falan atilmasin diye takilsaydi yanlara da takarlardi böyle bisey. Bu kadar abartmayin bu olayi. Böyle aglar Camp Nou ve Giuseppe Meazza'da da var.

old_trafford_2.jpg

Alin burda da var, Old Trafford.

Necati aga boyları baya kısa ama sembolik duruyor yani. Bizdeki kac metre oyle

Üst Alt