Türk Telekom Stadyumu'nda Şampiyonluk Kutlamaları | 19.05 | GS TV ve beIN Sports - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Stadyumu'nda Şampiyonluk Kutlamaları | 19.05 | GS TV ve beIN Sports

Tarık neyse de Latolevici'yi bile ıslıklamaya çalıştılar. Tarık'ı anladık yatarak milyonları cukkalıyor da Latolevici cuzzi rakamlara oynayan ve sözleşmesi biten bir adam. İlk oynadığı 2-3 maçta da çok kötü değildi, sonradan kötüleşmeye başladı. Ne gerek var yani? İlla adamın moralini bozacaklar.

Organizasyon kötü, dj tırttı bu arada. Misal futbolcular anonslardan önce sahaya çıkmamalıydı. Aleyna konserinin sonunda çıktılar sonra yine içeriye girdiler. Bunun mantığı nedir? En önemli şeyi sona saklayacaksın. Ekstra olarak Aleyna'nın tam Gomis geleceği sırada çıkıp onu canlı performans eşliğinde anons etmeleri daha güzel olurdu. Berkay ve Gripin berbattı, playback yapıp gittiler. Hiç gelmeseler de olurdu. Ancak bunlar kimin umrunda? En büyük derdimiz şampiyonluk organizasyonu olsun, sorunun adı bile muazzam. :D

Siz tarik in tadını daha fazla kaçırdınız büyük ihtimal
Maçta anlarım da şampiyonluk kutlamasında anlam veremedim.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben yuhalamadim ama sonradan Tarik diye de bagirmadim.3 kagitci herif oynamadan milyonlari goturdu goturmeye de devam edecek.Kacsin tadi bir sey olmaz.
Orasi öyle inşallah vesile olur o isliklayanlar kurtuluruz. Deli para yigdik bu adama. Aktif yatan bir adam üstelik bu. Hamza in bahsettiği antrenman temposu yapacak kabiliyet bile yok hatta bunda.

Sağa sola malzeme vermekten bi ise yaramaz ama yapılan da.
Maçta yapılsa bekler insan ve ailesi de kutlama da yapınca abes kaçtı.
Lato ailesiyle gelmiş bide sanırım. Ona da ıslık yapmislar.
Bu sözleşmeyi yapanları ıslıklamak lazım bunları değil.
Sanki dünya yıldızı anasını satayım 5 yıllık sözleşme yaptılar bu embesille.

Ben yuhalamadim ama sonradan Tarik diye de bagirmadim.3 kagitci herif oynamadan milyonlari goturdu goturmeye de devam edecek.Kacsin tadi bir sey olmaz.
1.3 milyon euroyu bana versinler 55 bin kişi 10 saniyeliğine değil 550 bin kişi 10 dakika yuhalasınlar tadım kaçarsa ne olayım :)

Tarık bence hak ediyor. Yatarak o kadar para kazanıyor, bunun bir yaptırımı olmalı ufak da olsa. Ancak yukarıda da yazdığım gibi Latolevici'ye yapmak anlamsızdı çünkü adamın sözleşmesi bitti ve yıllık 700 bin euroya oynayan, neredeyse bedelsiz transfer olan bir adam. Hiç manası yok, üstelik çocukları kucağında geliyor, çok gereksizdi.

1.3 milyon euroyu bana versinler 55 bin kişi 10 saniyeliğine değil 550 bin kişi 10 dakika yuhalasınlar tadım kaçarsa ne olayım :)
Öyle deme yahu bu adamlar kazandıkları kadar harcamaları olan adamlar.
Mesela 1.3 alıyorsa gidip 1.5 araba falan alıyorlar.
Ee 200bin zarar. Yazık günah.

Öyle deme yahu bu adamlar kazandıkları kadar harcamaları olan adamlar.
Mesela 1.3 alıyorsa gidip 1.5 araba falan alıyorlar.
Ee 200bin zarar. Yazık günah.

Ben yine insaflı davrandım 1x1.3 istedim bu adam 4x1.3 alıyor koymaz ona yani öyle şeyler :D

böyle bir organizasyonun neden fotoğrafları bu kadar az ve dandik olur anlamadım.
wallpaper yapılabilecek toplam 5 foto var, gerisinde ya yabancı insanlar dolu yada saçma bir açıyla çekilmiş.

böyle bir organizasyonun neden fotoğrafları bu kadar az ve dandik olur anlamadım.
wallpaper yapılabilecek toplam 5 foto var, gerisinde ya yabancı insanlar dolu yada saçma bir açıyla çekilmiş.
fotograf çekimine gidilmedi ki çok normal. anın tadını cıkarmaya calısan ve sürekli aktif grup vardı sahada. ha daha fazlası muhakkak vardır ama kimin objektifinden çekildi meçhul. zamanla çıkar ortaya.

fotograf çekimine gidilmedi ki çok normal. anın tadını cıkarmaya calısan ve sürekli aktif grup vardı sahada. ha daha fazlası muhakkak vardır ama kimin objektifinden çekildi meçhul. zamanla çıkar ortaya.

fotoğraf çekimi anlamında yazmadım renktaşım. O kadar profesyonel gazetesi yayıncı varken hiç düzgün fotoğraf düşmemesi üzdü.

tarığa üzüldüm ya keşke yapılmasaydı, adam elinden geldiğince oynamaya çalıştı ama elinden o kadarı geliyor ,beni de galatasaray sol beki yapsalar tarıkdan fazla oynayamam yani...

Gecenin şovu Nagatomo’nunki idi.

Stadın çatısına açılan bayrak da muhteşemdi. İlk kez gördüm.

Ekli dosyalar

• 09200A5F-D84E-40A9-B438-148EB20660C4.png
    09200A5F-D84E-40A9-B438-148EB20660C4.png
    1.7 MB · Görüntüleme: 35
Bu kim ya ?
e1024c3995282ebb9c8c429b78cf59ae.jpg

pro's dont fake

Üst Alt