Türk Telekom Stadyumu’nun Zemin Durumu Hakkında Açıklama - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Stadyumu’nun Zemin Durumu Hakkında Açıklama

Bence Sivas macini baska yerde oynamaliyiz. Haftaici de yagmurlu gececekmis. Valla bizim orta saha bildigin yari kuru yari yas balcik gibi gorunuyordu. O sahada dribbling yapmak cok zor.

Goren de butun imkanlar kullanilarak yeterli butce ayrilmis da oradaki gorevli parayi goturmus sanacak yaw sunu soylerken oradaki insanlarin da ekmek parasi icin calistigini dusunun gunahini almayin.
imkan yoksa ozaman cikip da rahat olun, zemin maca iyi bir sekilde hazir olacak aciklamasi yapmiyacak.

Arkadasin dedi gibi, zaten seyirci yok, gidin olimpiyat stadinda maclari yapin zemin orda cok daha bakimli ve iyi duruyor. O arada adam gibi bakim yapin ve sezon sonuda artik buna bir cözüm bulun. Yönetim yönetim olsa zaten önceden olimpiyat stadina gecerdi o ara sponsor yardimi ile stadin catisini kapatir ve drenajlari komple yenilerdi ama bizikiler herzamanki gibi kafalari kumun icine soktu.

Önce çatıyı temizle sonra brandayı kaldır ne diye brandayı kaldırtıktan sonra çatıyı temizliyorsun. Anası ağladı zeminin. Kafası basmayan iş bilmez torpillilerle çalışırsan olacağı bu.

imkan yoksa ozaman cikip da rahat olun, zemin maca iyi bir sekilde hazir olacak aciklamasi yapmiyacak.

Arkadasin dedi gibi, zaten seyirci yok, gidin olimpiyat stadinda maclari yapin zemin orda cok daha bakimli ve iyi duruyor. O arada adam gibi bakim yapin ve sezon sonuda artik buna bir cözüm bulun. Yönetim yönetim olsa zaten önceden olimpiyat stadina gecerdi o ara sponsor yardimi ile stadin catisini kapatir ve drenajlari komple yenilerdi ama bizikiler herzamanki gibi kafalari kumun icine soktu.
Ya hadi neyse hadi git yoluna

Kaleci transferi ve bulunduğu ligi düşünürsek Bolu demek istiyorum üstad izninle

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Şikecilerden 1 milyon Euro'ya kaleci alıp yedeğe koyan 2. Lig takımı Bolu muydu renkdaş? Hani şu soruşturmasını geçtim haberi bile yapılmayan transfer.

Statın düzeltilememesini geçtim o gün paşa maçında zeminin bu hali almaması gerekirdi
Gerekli bakımı yapmıyorlar mı anlamadım

Üst Alt