Turkcell, Vodafone, Türk Telekom vb. Hizmet Teklifleri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom vb. Hizmet Teklifleri

Turkcell'le Bağlan Hayata;

Güzel slogan.

Büyük bir sinirle bu başlığı açtığım günü hatırlıyorum. Vodafone'a geçtikten sonra Vodafone'den koşarak uzaklaşmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam üç ay dolmadan Turkcell'e geri döndüm. Kabus gibi bir üç aydı. Adamlar 20-30 gb. internetim var diye hava atıyor Vodafone'de. Çekmeyince kullanamayınca ne yapayım interneti!

Benim 12 gb. internetim var şu an artıyor bile. Mis.

Turkcell'le Bağlan Hayata;

Güzel slogan.

Büyük bir sinirle bu başlığı açtığım günü hatırlıyorum. Vodafone'a geçtikten sonra Vodafone'den koşarak uzaklaşmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam üç ay dolmadan Turkcell'e geri döndüm. Kabus gibi bir üç aydı. Adamlar 20-30 gb. internetim var diye hava atıyor Vodafone'de. Çekmeyince kullanamayınca ne yapayım interneti!

Benim 12 gb. internetim var şu an artıyor bile. Mis.
Kendi lokasyonuna göre değerlendirip genel bir yorum yapıyorsun yine.

15 sene Turkcell kullandım, 2-3 senedir Vodafonedayım, hiç sıkıntı yaşamadım ben mesela.

Az önce Turkcell'e bu sefer telefon açtım. Amacım "beni düdüklemeden nasıl yapabilirim" diye sormaktı.

"Neden ayrılacaksınız?" diye sordular ben de "artan fiyatlar ve veri paylaşımının ücretli olması" dedim. Veri paylaşımından alınan ücreti kaldırdık dedi. Haberiniz olsun. Ama farklı operatörlere alacaklar mı o kadarını bilemiyorum.

Üst Alt