Turkish Airlines Euroleague Takip Başlığı - Sayfa 484 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yalnız doğruya doğru, FB koçu medeni adam; Basketbol profesyonelleri genelde öyleler zaten. İsmail Kartal gibi çapsızın biri olsa, patrona ve tribünlere yaranmak için tahrik-mahrik diye saçmalardı...

Niye sadece sürekli sizin maçlarınızda olay çıkıyor çubuklular?

Şimdi bu akşamın sorumlusu kim?
Galatasaray mı?
TFF mi?
Hakemler mi?
Yabancı VAR hakemleri mi?

3-4 hafta önce Trabzon'da saha içinde sevindik diye saldırdılar deyip ağlayan siz adamlara maçı kazandıklarında neden saldırdınız? Üstelik onlar sizin gibi oltayla balık tutma, sapanla kuş vurma kışkırtmalarına da girmediler.

Siz neden her şehirde 1-2 tane bulunan ve sürekli olay çıkartan, karakolda sürekli bir mensubu bulunan sorunlu mahalle, serseri mahallesi gibisiniz olum?

Muhtemelen 3-5 sene sonra 50-100 milyar dolarlık serveti olacak daha hayatında zorluk görmemiş bir adam neden maçı kazanan basketbolculara saldırıyor? Hem de Avrupa maçında.

Eee balık baştan kokar. Şuurunu kaybetmiş bir evladın herkes bize düşman mottosuyla büyütülmesiyle antu zihniyetinden farkı kalmamasının sonucu bu. İsterse Oxford'da okuyup Harvard'da yan dal yapsın. Kafa günde 18 litre köpek öldüren içip köprü altında yaşayan şarapçı kafası.

3-5 aydır yazıyorum yine yazacağım bu goygoy değil, gerçek ihtiyaç:

Manisa ve Bakırköy'ün tamamen boşaltılıp en başta fırıldak ve ailesi ile tüm fenerlilerin uzun süreli tedavi görmesi lazım(En az 1 sene). Gidişatları gidişat değil, yakında benzinle kendilerini yakar bunlar(ciddiyim)

BU salak maskot kavganin ortasinda napiyor ya? :D

Keske Euroleague yonetimi fb'yi diskalifiye etse, fb de Euroleague'i protesto ediyorum diye Euroleague maclarina alinmasa. Sonra A lisansini iptal etsinler, biz alalim lisansi. :p

Bir de ses etmeseler kadro kaliteleri falan daha iyi, son maçta yine favori bence fenerdi. Ama şu anda 4 maçtır laylaylom takılan Mike James bile gaza geldi. Diğer oyuncular da bilenecek iyice. Şu hareketleri tur için bile dezavantaj.

Euroleague yonetimi ayni sehirden 3 takima A lisansi vermek istemiyor diye biliyorum.
Diğerler kriterleri yerine getirsek bayıla bayıla verirler 1-2 sponsorlukta çıkar EL'de FB- GS derbisini o marketingi istememe ihtimalleri yok ama bunun için bizim salon işini ve en önemlisi sağlam bir sponsoru öyle 1-2 yıllık değil 5 yıllık falan çözmemiz lazım o bütçeyi uzun süreli garanti etmen isteniyor diye biliyorum. Burada iş GS'li zenginlerde bitiyor Pegasus vb. birinin çıkıp 5 yıl yıllık 10 milyon euro vermesi lazım.

Üst Alt