Türkiye, 2022 Katar Dünya Kupası'na Nasıl Katılır? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye, 2022 Katar Dünya Kupası'na Nasıl Katılır?

Son maçtan önce şu duruma geliriz muhtemelen.

TGhi7.jpg

Hollanda gurubu uzak ara lider bitirir geridekiler sıralamayı belirler geçmiş olsun
Tinercilerin dususu baslamis berbat top oynadilar abubakar ghezal de ciddi dusus var bu kadar kosmaya bunlar bir anda cokecek yazin kenara

2 martta da bu tahminde bulunmuşsun ama çöken biz olmuşuz

screencapture-arsiv-mackolik-com-Takim-1-Galatasaray-2020-2021-1616659125517.png

yani millete laf atıp sonra da gscnin tahmin/yorum isabet oranını yükselttiğin için 1 tebrik edeyim dedim rdaş

Arkadaş adı sanı duyulmamış veya şu forumun çöp veya leş dediği adamları alalım.
1 ay gedson fernandez dinledik şöyle uçar böyle kaçar Nzonzi dinledik Lemina dinledik.
hiç birinden hayır görmedik ben yönetim olsam forumda ortak beğenilen hiç bir oyuncuyu almam
kime çöp leş deniliyorsa o gelsin kesin müthiş oynar

Norveç'e deplasmanda yenilmeyip, diğer dandik rakiplere içeride dışarıda puan vermemek lazım.

Norveç'e yenildiğin an işi zora sokarsın üstüne birde handikap yersen o zaman yandı gülüm keten helva

2 martta da bu tahminde bulunmuşsun ama çöken biz olmuşuz

Ekli dosyayı görüntüle 118706

yani millete laf atıp sonra da gscnin tahmin/yorum isabet oranını yükselttiğin için 1 tebrik edeyim dedim rdaş

Adı üstünde tahmin herşeyi bilsek evde oturup iddia oynar para basarız :)
Bizdeki çöküşün nedeni vallahi bende değil sinyor terime sormak lazım
Reyz sifrelenmis mesajlar mi bunlar yoksa. Mesajlar sessiz harfle basliyorsa sonraki yazılanların tam tersini mi anlamalıyız

Üst Alt