Türkiye Bu Gruptan Çıkamaz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Bu Gruptan Çıkamaz

Cevap: Türkiye Bu Gruptan Çıkamaz

Ben hala ikinci olacağımızı düşünüyorum.Şu tablo ve oynanan oyuna göre zor bunu söylemek tabi ama havlu atar dedikleri fener şampiyonluk hayalleri kuruyor.İyi oynanacak tek maça bakar, havayı yakalarsak eğer kadromuz da kaliteli.İkincilik hiç zor değil.

Ben hala ikinci olacağımızı düşünüyorum.Şu tablo ve oynanan oyuna göre zor bunu söylemek tabi ama havlu atar dedikleri fener şampiyonluk hayalleri kuruyor.İyi oynanacak tek maça bakar, havayı yakalarsak eğer kadromuz da kaliteli.İkincilik hiç zor değil.

fenerle kiyaslama, federasyon komple onlara calisiyor.. fifa bize yardim etmedigine göre isimiz cok zor milli takim olarak :sad007:

Bu takım daha birlik beraberlik içine girememiş ne bekliyoruz ki. Adam akıllı kararlar alınmadıkça işler yoluna girmez.

fenerle kiyaslama, federasyon komple onlara calisiyor.. fifa bize yardim etmedigine göre isimiz cok zor milli takim olarak :sad007:

Tabi federasyon olayı da var, ama oyunlarında düzelme olduğu kesin ikinci yarı.Evet, şu tabloya göre zaten çıkarız demek hayalcilik gibi ama nedense ben yeniden ayağa kalkacağımızı düşünüyorum.

Hollanda ile 9, Romanya ve Macaristan ile 6 puan fark var. Nereye yakalayip geciyorsun ya?

Bildiginiz zaman kazanma cabalari bunlar. Bu gruptan cikamayacagimizi Avci da biliyor, futbolcular da biliyor.

Kalan maclarin hepsini kazanacaksin da, digeri surda burda takilacak da. Ölme essegim ölme

az sabir edin beyler zaten dünya kupasi ruyasini her defasinda ilk mac öncesi yasiyoruz. Ligimizdeki olan haksizliklar, oyunlarin arasindaki ligden dogan sagliksiz bir ortam, Teknik hocanin malesef verdigi demeclerle acikladigi yetersizligi, Selcuk inan su hali ile ligimizde acik ara en iyi orta saha oyuncusu yedek birakmasi...

Andorra yi yeneler zaten gözü kapali cikarsan sahaya yine yenersin Andorra'yi.. ondan sonra Kendi evimize macar maci var.. orda istenilmiyen bir skor cikar macta bence ve Abdullah Avci da stfu and get out..

Avcı'yı hiç beğenmiyorum oynatamıyor takımı mesele çıkma şansı değil Avcı'nın takım üzerinde herhangi bir ağırlığı yok

Avcı'yı hiç beğenmiyorum oynatamıyor takımı mesele çıkma şansı değil Avcı'nın takım üzerinde herhangi bir ağırlığı yok

acayip kompleksli, egosu tavan yapmış bir adam.önceki kampta gs fb bu kampta da fb ts oyuncuları kapışmış.zaten kalanların çoğu alamancı apaçi.sistem desen alakasız,grup bitecek 11 i belli değil.

Bugün Macaristan-Romanya berabere bitmezse tüm umutlar yalan olur. O mac berabere biterse 2.oluruz grupta.

Andorra ve Macaristan'i yenersek 9 puan oluyoruz. Macaristan bugün berabere kalsa 10 puan oluyor, sonraki mac bizimle yenersek.

Romanya'da berabere kalsa bugün 10 puan oluyor Macarlar gibi, sonraki mac Hollanda ile. Puan alamazlar.

10

10

9

olacak.

Bugün Macaristan-Romanya berabere bitmezse tüm umutlar yalan olur. O mac berabere biterse 2.oluruz grupta.

Andorra ve Macaristan'i yenersek 9 puan oluyoruz. Macaristan bugün berabere kalsa 10 puan oluyor, sonraki mac bizimle yenersek.

Romanya'da berabere kalsa bugün 10 puan oluyor Macarlar gibi, sonraki mac Hollanda ile. Puan alamazlar.

10

10

9

olacak.

biz butun maclari alirsak onlar ne yaparsa yapsin ikinci oluruz.. hocaya ragmen hepsini alir miyiz, orasi soru isareti..

Üst Alt