Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi


33259tff-turkiye-futbol-federasyonu-logosu-amblemi-medium.jpg
Türkiye Futbol Federasyonu, yaptığı toplantının ardından resmi sitesinden açıklama yaptı.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama GeldiEn son cümlede Yıldırım Demirörene ''haşırt'' diye geçirme var.
 
Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama GeldiFener'e güle güle diyebilirmiyiz?!"89 yıllık Türk futbolunun en ciddi krizini çözmek sorumluluğunu üzerine alan TFF Yönetim Kurulu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hukukun gerekliliğinden ve adil yönetim anlayışından asla vazgeçmeyecektir.Söz konusu soruşturmada inisiyatifin artık TFF yargı kurullarında olduğunu belirtmek isteriz. TFF Yönetim Kurulu, Etik Kurulu, Disiplin Kurulu ve Tahkim Kurulu’nun konuyla ilgili raporlarına ve alacağı kararlara saygı gösterecektir. Tüm kamuoyundan da çıkacak kararlara aynı saygıyı göstermesini bekliyoruz.
"
 
Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldişükür devam ediyolar.....fb nin blöfü planları elinde patladı....alsınlar sow u oynatsınlar
 
Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama GeldiUmarım danışıklı bir dövüşün kurbanı olmuyoruzdur.Mali ogün konusmasında resmen Ali KOç'a sitem ederken ben Mali bunu fenere yapacak he diyordu.Şimdi bizede yaranılmıyor denmesin ben korkumu söylüyorum.Bu adam tarihe fb yi düşüren tff başkanı olarak geçmek istemez adamın en büyük hayali fb başkanlığı.
 
Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi....güven tazele diyenlere sokmuşlar lafı.....bizim başkanda güven tazele dememişmiydi...
 
Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama GeldiSöz konusu soruşturmada inisiyatifin artık TFF yargı kurullarında olduğunu belirtmek isteriz. TFF Yönetim Kurulu, Etik Kurulu, Disiplin Kurulu ve Tahkim Kurulu'nun konuyla ilgili raporlarına ve alacağı kararlara saygı gösterecektir. Tüm kamuoyundan da çıkacak kararlara aynı saygıyı göstermesini bekliyoruz.58 uygulanıcak beyler:)
 
Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldiali k.oç dan ve nihat karşı açıklama bekliyoruz
 
Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama GeldiDevam ettiğine göre 58.Maddeyi uygulamaktan başka çaresi kalmadı.Artık hiçbir şekilde bu süreci uzatamaz.Uzatırsa çok fena hesap sorarız.Sezon sonu kararlar verilecek demişti.Playoff'tan önce bu iş çözülür diye umuyorum.Ama tedirginim açıkçası.
 
Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi"Söz konusu soruşturmada inisiyatifin artık TFF yargı kurullarında olduğunu belirtmek isteriz. TFF Yönetim Kurulu, Etik Kurulu, Disiplin Kurulu ve Tahkim Kurulu'nun konuyla ilgili raporlarına ve alacağı kararlara saygı gösterecektir. Tüm kamuoyundan da çıkacak kararlara aynı saygıyı göstermesini bekliyoruz."

Kaçacak yerin yok şikeciler,başınızı eğin ve saygı duyun bakalım ve sonra tıpış tıpış yol alın bankasyaya...
 
Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama GeldiMAA'nin eli güclendi artik, bugün de Kulüpler Birligi'nden destek aldi. Bundan sonra artik cezalar verilecektir diye düsünüyorum.
 
Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldifb liler başlayacak 58 değişssin diye...kendi kazdıkları kuyuya kendileri düştüler
 
Cevap: Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama GeldiMuhammet Yaymaz bu açıklama hakkında neler düşünüyo ? Çok merak ediyorum.
 
Üst Alt