Türkiye Kupası Finali | Galatasaray 5-1 Fenerbahçe | 11 Mayıs 2005 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dun gibi hatirladigim mac. Lise 2'deydim o zaman memleketim Mugla'da evde babamla izledigim heyecandan ve sevincten duvarlari yumrukladigin ne olur 6 - 7 olsun da su malum takimlilarin kendilerince menkul tek basarisi olan 6-0 muhabbeti bir son bulsun diye dualar ettigim, neticesinde mac 4 farkli bitse de o malum takimi kupadan ettigimiz harika bir macti. Galatasaray dergisinin bu macla ilgili verdigi buyuk poster hala daha cerceveli bir bicimde Mugla'daki evimin odasinda asilidir ayrica yine derginin verdigi bu macin VCD'si de kisisel arsivimde cok sukur. Guzel gunlerdi. Son olarak da ah ulan Ribery ah!

Cevap: Galatasaray 5 - 1 Fenerbahçe (11 Mayıs 2005) (Türkiye Kupası Finali)

hagi ribery'i cıkarmasaydı mac 8 olurdu

doğru ayrıca ribery çıkmasına rağmen yine 8 olurdu.sevdiminin fener balı işte adamlar 6 kere geldi 6 oldu , geçen yılki ilk fb maçıda aynı şekilde 3-1 biten . o maçta ilk yarı 5 olacakken olmuyor arkadaş.

Cevap: Galatasaray 5 - 1 Fenerbahçe (11 Mayıs 2005) (Türkiye Kupası Finali)

ah be ne mactı askerdeydım o zaman sahane bır gundu hagı degılde terım olsaydı takımın basında 7-8 olacak mactı rıbery- necatı :ayatollah:

CjYsTEwWYAI4ZBm.jpg:large

"Kaleci takımın yarısıdır" mottosuna birebir şahit olduğumuz maçlardan biridir. Oyun ve pozisyonlara bakıldığı zaman 5-5 bitebilecek bir maç Mondi sayesinde 5-1 bitmişti. Bizim için güzel bir maçtı.

Tabi orası da öyle de,keşke daha fazla atsaydık demeden de duramıyor insan. :)
Orası öyle tabi ki :D En azından 6. golü ataydık da şu kerkenezlerin ağızlarındaki sakızı alaydık. Gerçi bu anlamda ben başka bir maça yanarım her zaman. Melo'nun küçük melosu ile ayıya kerkindiği ve bizim 3-1 kazandığımız maça yanarım aklıma geldikçe :) O maç çok rahat bir biçimde 7-1 veya 8-1 bitebilirdi. Bir daha ne zaman öyle bir maç yakalarız bilmiyorum.

Orası öyle tabi ki :D En azından 6. golü ataydık da şu kerkenezlerin ağızlarındaki sakızı alaydık. Gerçi bu anlamda ben başka bir maça yanarım her zaman. Melo'nun küçük melosu ile ayıya kerkindiği ve bizim 3-1 kazandığımız maça yanarım aklıma geldikçe :) O maç çok rahat bir biçimde 7-1 veya 8-1 bitebilirdi. Bir daha ne zaman öyle bir maç yakalarız bilmiyorum.

Kazım'la Baros biraz daha dikkatli olsalar olurdu da.

Takılmayın şu farklara yahu :D Fener bize 30 kere daha 6 atsın karşılığında biz 30 kere Avrupa kupası kazanalım yeğdir :D

11 yıllık konu neden güncellenir ki ?
bu akşam kupayı alamazsak fenerliler bu konuya yazılanlardan caps alıp makaranın dibine vurabilir.
yaşandı bitti önümüze bakmamız lazım.

Üst Alt