Türkiye Milli Takımı Sinerji Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Milli Takımı Sinerji Başlığı

tayyip-i-sevmeyip-%C3%BClkesinde-internete-girmek_370633.jpg

Kızıma, Eşime ve kendime birer milli takım forması almak istiyorum. Beyaz ve göğüs şertili formadan alacağım. Nettekilere güven olur mu orijinallik konusunda?

Cok sacma bir sekilde 2. turda elenecegimizi dusunuyorum. Sacmadan kastim, bireysel hatalar...

Basliktaki diger tartismaya yonelik olarak; HER ne kadar tuhaf bir donemden geciyorsakta ay yildizin oldugu yerde onu desteklemekle mükellef oldugumuzu dusunuyorum, arz ederim.

Hayatimda unutamayacagim anlardan bir tanesi. Cek maci basladi, baslayacak. Hakem Servet´in yanina gidiyor, ve ayakkabilarini degistirmesini istiyor. Ayagi bir kaldiriyor 4 cantimlik tirtir. Öldürmek istedi Koller´i heralde o mac. :asd22:

Cok sacma bir sekilde 2. turda elenecegimizi dusunuyorum. Sacmadan kastim, bireysel hatalar...

Basliktaki diger tartismaya yonelik olarak; HER ne kadar tuhaf bir donemden geciyorsakta ay yildizin oldugu yerde onu desteklemekle mükellef oldugumuzu dusunuyorum, arz ederim.

Büyük ihtimal 2.turda elenicez zaten ama bireysel hatalardan değil kura şansı yüzünden muhtemel rakiplerimiz belçika , ingiltere , fransa 1.olmadığımız takdirde

Uyarı; Konuya Siyaset içerikli yorumlar yapılacak konular bellidir. Milli takım başlığını siyasi konular ile kirletmeyiniz.Lütfen bundan sonraki mesajlarda buna özen gösterelim

Bir uyarı da diğer arkadaşlara daha ortada bir siyaset, eleştiri olmadan 2-3. mesajlarda "şimdi gelir vatan hainleri vs" yazıp o istemediğiniz kişileri konuya davet ediyorsunuz, sonrasında şikayet ediyorsunuz.

Üst Alt