Türkiye Sigara Kullanımında 1. Sırada! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Sigara Kullanımında 1. Sırada!

Sigaraya karşı aşırı tepki olduğunu düşünüyorum. Sigara içmeyenlerin tuhaf tutumlarından kaynaklanıyor . Oysa kansere yakalanma riski benim çevremdekilere göre içmeyenlerden daha çok. Tıp çok geride kaldı. Kanser ile ilgili tek buldukları şey sigara. Belki gelecek nesil patatesten korkacak.

Arada bir sarip ictigim tutunun keyfini hicbir seyden almiyorum. Sigaraya hic benzemiyor nargileyle alakasi neyse sigarayla da alakasi o. Zaten en yogun gunde bile 5-6 taneden fazla icemiyorum ancak bir seylerin yaninda keyfine uzun uzun icince randiman aliyorum. Artik Turkiye'de iyi tutun bulmak cok zor malesef. Eskiden hic yoksa American Spirit vardi. En iyi tutunlerimiz yurt disinda premium pazarlaniyor, sacmaliga gel. Ornegin Peter Stokkebye'in Turkish Export'u yag gibi akiyor. Ben yine de kurucuyum ozellikle American Spirit siyah paket (perique blend) tek gecerim.

Tutune kahveye 22 yasimda alistim. O zamandan beri hayatim serefsizim daha guzel.

Üniversitede günde 1.5 paket Marlboro Red içiyordum son senemde bıraktım. 4 senedir elektronik sigara kullanıyorum mutluyum

Bir kere bile içmedim ama üniversitedeyken en yakın arkadaşlarım ellerinde paket paket sigara egzoz borusu gibi gezerlerdi, onlar yüzünden giren girmiştir bana :)

Tütün deyince universitede arkadas vardi. Bunda bir tane sigara yapma makinasi vardi. Adam tum gece sigara basardi. Ulan aklima geldikce gulerim 😁

Bizim lise de zamanında gazetelere çıkmıştı bu alanda en çok sigara içilen okul olarak.

Okul idaresi, teneffüslerde helaya bile nöbetçi öğretmen koyardı. :asd:

Üst Alt