Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Takip Başlığı - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Efes maçı aynı Trabzon-Bursa maçı gibiydi. Herifler kasmadı bile, acaba şike mi döndü diye düşünüyor insan.

Efesli oyuncuların şeyinde bile değildi maç. Hepsi aynı bizim Chedjou Semih falan gibi vurdumduymaz şekilde sahada duruyordu.

sent via GSC

BJk nin finali EL yapmaları anlamına mı geliyor ? yoksa eurocup mı yapacaklar ?

EL diyorki Türkiye şampiyonu Efes ve fener dışında bir takım olsa bile almayacağım Euroleague'e o şampiyonu. Sadece fener ve efesi alacağım. Şimdilik böyle kesin konuşuyorlar ama BJK şampiyon olursa gerekirse takım sayısını 1 artırıp alırlar (bence). Ama final yeterli değil kesinlikle.

Şimdilik Eurocup adayılar kısaca.

Granger Barcelona'ya gidecekmiş Efes de Ricky Hickman'ı düşünüyormuş. Hala Markoviç'i nasıl düşünmezler anlamıyorum. Heurtel'i de şutlayacaklar. Sinan'ı da alacaklar.

Markoviç-Thedore-Sinan yapsalar Heurtel'in tek başına aldığı parayı ancak öderler daha iyi bir rotasyon kurmuş olurlar. Granger'ın aldığı paraya da biraz daha ekle getir Langford'u.

Bir yerde Markovic-Cska okumuştum ama kesinliğini bilmiyorum. Gerçi çoktan hak etti buraları zaten bir yere kapağı atar.

Bir yerde Markovic-Cska okumuştum ama kesinliğini bilmiyorum. Gerçi çoktan hak etti buraları zaten bir yere kapağı atar.

Evet trendbaskette veya basketfaulde yazdılar geçende hatta basketbol transfer başlığında ben paylaşmıştım burada. Teo NBA'e gidecek diyorlar onun yerine düşünüyormuş CSKA ki bence Teo'dan daha aklı başında bir adam.

Efes maçı aynı Trabzon-Bursa maçı gibiydi. Herifler kasmadı bile, acaba şike mi döndü diye düşünüyor insan.

Efesli oyuncuların şeyinde bile değildi maç. Hepsi aynı bizim Chedjou Semih falan gibi vurdumduymaz şekilde sahada duruyordu.

sent via GSC

Efes EL'den elendikten sonra mental olarak çöktüler zaten her maç böyleler. Sadece bizi eleyebildiler çünkü biz onlardan da berbat durumdayız Ergin sağolsun sezonu açamadan kapattık.

Evet trendbaskette veya basketfaulde yazdılar geçende hatta basketbol transfer başlığında ben paylaşmıştım burada. Teo NBA'e gidecek diyorlar onun yerine düşünüyormuş CSKA ki bence Teo'dan daha aklı başında bir adam.
Geçen kimki-zenit serisinden iki mac izledim de shved de çok iyi durumda. Paldır paldır 3luk atıyor. O da bir transfer yapabilir bence. Markovicin takımina deplasmanda çakip cskanin rakibi oldular.

Geçen kimki-zenit serisinden iki mac izledim de shved de çok iyi durumda. Paldır paldır 3luk atıyor. O da bir transfer yapabilir bence. Markovicin takımina deplasmanda çakip cskanin rakibi oldular.

Khimky seneye Euroleague'de rengim, bu sene bırakmadılarsa seneye hiç bırakmazlar. Nasılsa para sorun değil adamlarda.

Toolson nasıldı Zenit'te?

Basketbol şölenine hazır mıyız?

DB3v2U6VwAEtvcb.jpg

Üst Alt