Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Takip Başlığı - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aklin yolu 1 ,fenerbahcemiz seneyede rakiplerini hos edecektir,sevinmek icin sevdik������

ibrahimtatlıses.jpg

Anadolu Efes Kulübü Başkanı Tuncay Özilhan: Ben de Beşiktaşlıyım, Beşiktaş'ı çok seviyorum. Çeşitli vesilelerle birleşme teklifte bulundular.Fikret Orman da bulundu ki çok eski dostum. Beşiktaş ile birleşmek mantıklı gibi gözüküyor ama Anadolu Efes'in vizyonu farklı.Bugün için Beşiktaş'la birleşmeyi düşünmüyoruz. Anadolu Efes'i ekol olarak görüyoruz.Birçok ilkleri yapan olarak görüyoruz.Gidip büyük bir kulübümüzün yanında ufak kalmak istemiyoruz.Bugün için düşüncemiz öyle, zaman ne gösterir bilemeyiz.Birleşme dolayısıyla Beşiktaş ile olabilir ama şu gün için bu, düşüncemizde yok. Böyle devam etmesini istiyoruz ve diliyoruz.

Fb 1-2 sene daha marizlemeye devam ederse Efes mecburen Bjk ile birleşir gibi duruyor.

Melli'yi de almışlar resmi olarak. Herifler bir de 3'er yıllık imzalatıyorlar, vay arkadaş.

Melli alındı ama Udoh ve Bogdanovic büyük kayıp oldu onlar için. Hala yerlerini dolduracak transfer yapılmadı. Yapılsa dahi piyasada bu iki oyuncunun yerini dolduracak isimleri getirmek kolay değil. Bu sene geçen sene kadar etkili olabileceğini düşünmüyorum. Önemli parçalar eksildi. Tabi bu söylediklerim Eurolig için geçerli.

Fikstür çekilmiş.İlk hafta içerde Antep ile yapıyoruz.

Fb maçı 4. haftada içerde.Takım birbirine alışamayacağından geçen sezonki 100'lük maç gibi olması muhtemel maalesef.

Efes her sezon iyi kötü bir yıldız getirirdi bu sefer düz takım kurmuşlar. Oyun Mc Collum ve Motum üstünden gidiyor. Karşıyaka yine doğru yabancıları bulmuş Kennedy ve Jones şimdilik iyi duruyor.

Üst Alt