Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Takip Başlığı - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ergin Ataman: "Oyuncularıma, onurlu bir insan gibi davrandıklarını ve çok iyi mücadele ettiklerini söyledim. Eleme usulü bir kupa maçında bizi bu kadar motive ettiği için Fenerbahçe'ye ve antrenörüne teşekkür ediyorum."

Kudur, ağla, zırla...

DWBJ00JXcAEBmOg.jpg

Ergin hocam, şikecilere gereken cevabı sahada vermiş.
Senin ayağını kaydıran sucukçular, umarım gün gelir ve it gibi stad dışında kalırlar

Terim'in taktik bilgisinin YETERSİZLİĞİNİ ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ÜMİT ETMEK olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi.
PİRLO!

İlerisi için dediğine göre Göztepe ligden düşünce dertlenen taraftarın, kederi sadece Efes ile atıp, başka marka alkole bulaşmaması karşılığında ufak bir meblağya tekabül eden sponsorluk anlaşması olabilir.

ihsan bayülken : fb bi süre sonra rakiplerini büküyor

murat kosova : fernandaoyu gördüm de aykut kocaman da mı gelmiş maça

xD

Trabzon'da yabancılar para alamadıkları için maça çıkmadı kulüpte hepsinin sözleşmesini fesih edip yollamış Eskişehir'e karşı 6 yerliyle oynuyorlar.

Trabzon'un 9 oyuncudan Bat'ta transfer yasağı varmış. Bu kadroyla maç kazanmak mümkün değil Antep'e ikili averajda öndeler 2 galibiyet fark var, Çekmece ile de 2 galibiyet ama haftaya onlarla oynuyorlar hem ilk maçı da kaybetmişler. Antep 6'da 3 yaparsa düşerler gibi duruyor.

Artık Playoff'a kalanlar belli oldu. Düşen ilk takım da Uşak oldu. Son takım Trabzon,Giresun,Büyükçekmece ve Gaziantep dörtlüsünden biri olacak.

Bu sene biraz zevksiz geçti. Bundan önceki 3-4 senede son haftaya kadar en az 10 takım Playoff için yarışırdı. Biz ve Karşıyaka'nın kötü olması dengeleri bozdu.

Antep geçen hafta acayip fırsat tepti, son dakikaya önde girip uzatmada kaybettiler galibiyet sayısını Trabzon'la eşitleyecekti şimdi fikstür zor. Trabzon'da malum yabancıları yollamıştı para bulup iki tanesini geri getirmiş ama hala maç kazanamadılar onlarda sınırda. Bu hafta Trabzon-Giresun var kazanan kendini kurtaracak zaten mucize olmazsa Antep düşecek gibi.

Üst Alt