Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Takip Başlığı - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizde ya telekom ile birleşip tüm maddiyati onlara yukleyelim yada gençler ile çıkalım.
Amatör şubeler çok fazla yük bindiriyor kulübe

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

ya cok iyi bi sponsor buldular ya da koç şirketleri sponsor oldu basketbola.tabi bugün yapılan sermaye artırımının da etkisi olabilir. futbolcu ve teknik kadro ödemeleri için harcayacaklarmış gerçi ama borçlar,basketbol vs hepsi olabilir.

Buradaki rtaslara ayip olmasin Avrupa'da basket izlemiyorum kanser oluyorum her izledigimde

O yuzden isterse Fener efsane olsun benim icin masa tenisinden farksiz

Ama burada da surekli yari final falan yapip kazanamamalari hosuma gidiyor, ayrica tum Fenerli dostlarim birden basket fani oldular

En cok da "Euroleague gercek basketbol abi, NBA show" muhabbetine bitiyorum :asd:

Efes Adrien Moerman'ı almış. İyi transfer.
Micic, Beaubois, Moermann, Metecan, Sertaç, Buğrahan. Ergin Hocam Micic ve Beaubois transferleriyle oyun kurucunun sadece atmasının yeterli olmadığını, takımı oynatmasının ve savunma yapmasının da gerekli olduğunu anlamış gibi.

adamim keni gebriyil lige geri donmus

keske bizim alagavatlar akil edebilseydi

LG-H735 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Playoff yaparsak sevineceğimiz bir sezon bizleri bekliyor. Efes bu sezon Fenerbahçe'ye rakip olacak. EuroLeague'de de iddialı olacaklarını düşünüyorum.

taylor honeycutt hakkin rahmetine kavusmus, amerikada polisle catismaya girmis

rip..

LG-H735 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt