Türkiye'de Paralı Kalem Olmak: Gürcan Bilgiç - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'de Paralı Kalem Olmak: Gürcan Bilgiç

3-2 kazandığımız Süper kupa maçındada son dakikada Caner'in Umut'a yaptığı harekete yorumcu olarak görev aldığı maçta böyle penaltımı olur ya demişti :D Bunun gibi karaktersizleri neden yorumcu olarak barındırıyorlar anlamıyorum yorumcu olmak tarafsız olmayı gerektirir örnek Güntekin Onay örnek Kaya Çilingiroğlu vs vs. gürcan bilgiç fanatik fenerli ve bütün doğrusu fenerbahçe olan örümcek kafalı bi adamdır.

Bunun ne mal olduğu zaten yıllardan beri belli.
Beni asıl sinir edenler şike davasından sonra döneklik yapanlar.

Talimatı alıp hangi oyuncumuz iyi gidiyorsa bir şekilde ortaya atıyorlar kamuoyu yaratıp bizi engellemek istiyorlar.
Aynı şeyi meloyada yaptılar ellerinde patladı.
Satılık köpekler

3-2 kazandığımız Süper kupa maçındada son dakikada Caner'in Umut'a yaptığı harekete yorumcu olarak görev aldığı maçta böyle penaltımı olur ya demişti :D Bunun gibi karaktersizleri neden yorumcu olarak barındırıyorlar anlamıyorum yorumcu olmak tarafsız olmayı gerektirir örnek Güntekin Onay örnek Kaya Çilingiroğlu vs vs. gürcan bilgiç fanatik fenerli ve bütün doğrusu fenerbahçe olan örümcek kafalı bi adamdır.

Güntekinmi objektiv?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt