türkiye'deki ronaldo yalanları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

türkiye'deki ronaldo yalanları

Sosyal medya böyle bir şey maalesef, koy Ronaldo fotosunu yaz altına şu kadar bağış yaptı, koy Messi fotosunu yaz altına Ronaldo ne versiyse 2 katı. (İnşallah yapmışlardır tabi, yapıyorlarsa helal olsun). Acayip özlü söz kirlenmesi de var mesela. Uydur bir şey yaz altına"Mevlana", "Einstein" kim nerden bilecek. Hayır yazılan söz güzelse zaten ünlü birisinin söylemesine gerek yok bırak millet okusun, çıkaracağını çıkarsın, niye illa daha inandırıcı olsun diye altına adamın ismini yazıyorsun.

Sosyal medya böyle bir şey maalesef, koy Ronaldo fotosunu yaz altına şu kadar bağış yaptı, koy Messi fotosunu yaz altına Ronaldo ne versiyse 2 katı. (İnşallah yapmışlardır tabi, yapıyorlarsa helal olsun). Acayip özlü söz kirlenmesi de var mesela. Uydur bir şey yaz altına"Mevlana", "Einstein" kim nerden bilecek. Hayır yazılan söz güzelse zaten ünlü birisinin söylemesine gerek yok bırak millet okusun, çıkaracağını çıkarsın, niye illa daha inandırıcı olsun diye altına adamın ismini yazıyorsun.

Ben bunları yazarken sen bunu atmışsın renktaş :D

savundugumu nereden görüyorsun. Yazdigim ile senin asik oldun messi'yde bagladim, hoenessi de bagladim. Herkes ayni bokun icinde oldugunu gösterdim

Herkes degil. Messi'nin futbolculugunu begeniyorum ben, senin Penaldo'yla yasadigin duygusal hal gibi laf eden olunca kalp atislarim hizlanmiyor.

Ikisi de vergi kacakcisidir, cok iyi insanliklarindan dolayisiyla bahsedilemez.

yalaan yok krdsm filisdine yol yabdı köprü yabdı hastane yabdı israil zulmü altındaki çocuklar eskiden vurulduğunda hastane sırası bekliyolardı. şimdi vurulduklarında hiç sıra beklemeden ameliyata alınıolar. elinize dizinize dursun sonuna kadar ronaldo. ronaldonun gtünün kılıyım

ya adam filistine ramazan diye para yollamış olabilir. Niye yollamasın? dedikleri gibi 2m euro olmaz ama 500k euro ronaldoya koymaz.

yapıyormu yapmıyormu bilinmez zaten bilinmemesi normal olanı ama ben sosyal medyada gördüğüm hiçbir şeye inanmıyorum tam bir meditasyon ortamı düşük iq ya sahip insanlar için.

Ben bir ünlü para bagisladigi an, vergiden kurturmak icin yapiyor argümanini anlayamiyorum.

Adamalar para verirse yanlis is yapiyorlar, para vermezlersede yanlis oluyor.

Üst Alt