Türkiye'nin En İyi Dizisi ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'nin En İyi Dizisi ?

Cevap: Türkiye'nin En İyi Dizisi ?

Benim Annem Bir Melek vardı bir zamanlar, tam bir komedi dizisiydi.. Her dizide ağalar, paşalar, kabadayılar varken.. O dizide insan kendinden bir şeyler bulabildiği için çok beğenilerek izleniyordu. Yanlış hatırlamıyorsam, Oya Başar'ın tiyatro için planları varmış ve o yüzden diziyi bitirmişler..

Muhteşem bir diziydi. Bitirilmesi kötü oldu.. :(

1- Öyle Bir Geçer Zaman Ki

2- Behzat Ç.

3- Yahşi Cazibe

Şu ana kadar izlediğim en iyi Türk dizisi açık ara Ezel. Behzat Ç.'yi izlemedim henüz o yüzden net bir yorum yapamam bu soruda ama.

Oyuncu kalitesi, teknolojiye göre en iyi çekim kalitesi vb... unsurları göz önüne alırsak, 2003-2007 arasında ki 97 bölümlük Kurtlar Vadisi'ni hala geçebilen bir dizi yok. Dizi de oynayan figüranlar bile, Devlet Konservatuarı vs... yerlerden mezun kişilerdi. Dizinin konusu ve işleyişi de 40. bölümden sonra oldukça iyiydi. Kısaca her bölümü film tadın da olan dizilerdendi.

Muhteşem bir diziydi. Bitirilmesi kötü oldu.. :(

Ufuk Özkan o dizide parladı ve daha sonra Geniş Aile dizisini yapıp başrole onu getirdiler. Ama, Benim Annem Bir Melek dizisi hayatın içinden, eğlenceli, komik, duygusal her yönüyle güzel bir diziydi.. Geceleri tekrarı çıkıyor bazen bakıyorumda yine güldürüyor.. Dolunay Soysert'i de çok beğeniyordum.. :)

Ufuk Özkan o dizide parladı ve daha sonra Geniş Aile dizisini yapıp başrole onu getirdiler. Ama, Benim Annem Bir Melek dizisi hayatın içinden, eğlenceli, komik, duygusal her yönüyle güzel bir diziydi.. Geceleri tekrarı çıkıyor bazen bakıyorumda yine güldürüyor.. Dolunay Soysert'i de çok beğeniyordum.. :)

Aynen, bende geceleri izliyorum. :)

Komedi olarak Geniş Aile

Dramda Fatmagül'ün suçu ne

En iyi senaryo Ezel'de

En kötü dizi de Muhteşem Yüzyıl

Şuan oynanan dizilerde Behzat Ç. önde bence, klasik türk senaryosunun dışına çıktı adamlar izleyici dumur üstüne dumur oldu, şaşırtıcı özgün bir senaryo.Polisiye dizilerde çığır açtı diyebiliriz.

Öyle bir Geçer zaman ki başlarda bayağı güzeldi ama o da bozdu biraz.

1) Süper Baba

2) İkinci Bahar

gerisi ne olur acaba? Sıcak Saatler vardı, Kanavozdaki Adam vardı.

Kurtlar Vadisi hakkında da iki satır yazayım. Eski bölümleri güzeldi. İyi bir diziydi. Ne zaman paraya doyamayıp Pusu, Irak, Terör, İsrail falan çıktı, feci saçmalamaya başladılar.

Oyuncu kalitesi, teknolojiye göre en iyi çekim kalitesi vb... unsurları göz önüne alırsak, 2003-2007 arasında ki 97 bölümlük Kurtlar Vadisi'ni hala geçebilen bir dizi yok. Dizi de oynayan figüranlar bile, Devlet Konservatuarı vs... yerlerden mezun kişilerdi. Dizinin konusu ve işleyişi de 40. bölümden sonra oldukça iyiydi. Kısaca her bölümü film tadın da olan dizilerdendi.

Özellikle 45 ile 86 arası bölümler mükemmeldi.

Üst Alt