Türkiye'ye şikeyi Galatasaray öğretmiş! | Cengiz Çandar'a tepki - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'ye şikeyi Galatasaray öğretmiş! | Cengiz Çandar'a tepki

Cevap: Türkiye'ye şikeyi Galatasaray öğretmiş! | Cengiz Çandar'a tepki

"turkiyeye şikeyi gs öğretmiştir" deme sebebin sana zamanında birilerinin insanlığı öğretmemiş olmasındandır

ulan adam yargısız insaf yapmayın diyor. sonra 92-93 sezonundaki son macı söylüyor. sen yargısız insaf yaparken iyide polisin 19 macta şike var demesi yargısız infazmı oluyor dallama herif. senin beynini kuşa versen kuş ucamaz camış.

Bir lafa bakarım laf mı diye

Bir de söyleyene bakarım adam mı diye

debelendikçe batıyorsunuz beter olun beter bak çandar bu ülkeye avrupadan kupaları getirirkende şike yaptık!!!!!!!!!!! sen ankaragücünü 5-0 yenerken şike olmayacak eziktaş ankaragücüne 6 tane atınca şike olmayacak ama biz 8 atınca şike oylemi??????????? o vakit sıradan bir avrupa takımı olan sigmadan 7 tane yiyince sizdemi şike yaptınız? bunada cevap versene? biz daha iyisini yapana kadar alın siz bunlarla idare edin

u.e.f.a cup&super cup okuyunda kudurun emi.

305683_382355748453623_339752372713961_1191137_2139341425_n.jpg

Kendısı o dönemde fulbolla ılgılımıymıs? 1905'den berı yasıyormuymus kı boyle acıklamada bulunmus?? aynı inönü dönemini görmeyenlerın uc bes dandık yazarın yazılarına guvenerek asıp kesmesı gıbı olmus bu...sen kımsın be adam? fenerın baskanının Atatürke suikasttan idam edıldıgını bılmıyormusun? biraz susda adam sansınlar!!

Yazdım yazdım sildim...Bir adamın her konuda yazdığından nefret edilir mi? Bu adamdan diyorum işte.

kuduruk bir fenerli daha. aslında bu adamların ruh hali kesinlikle araştırma konusu olmalı. fenerliyim diyen adama kuşkuyla bakacaksın arkadaş bundan sonra. hele bide içten içe fanatikse eyvah eyvah o zaman. hemen o ortamdan uzaklaşmalı, bir daha diyaloğa girmemeli bu tarz angutlarla

Şike bizim işimiz degil şikecilere k...mak bizim işimiz

Türkiye kimin ne olduğunu 8 ayda canlı canlı gördü..

Ağzından salyaları akan köpekler gibisiniz.Kudurun şerefsizler kudurun!

Belediyeyi de aradım.uygun bir günde aşılarınızı yapacaklar...

galatasaray ogretmis oylemi? lutfen boyle saçmaliklari buraya tasiyip prim yapmalarina izin vermiyelim

Neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorlar. Ama bilmemezlikten gelip GS ye çamur atmaya çalışıyorlar. Onlar çaresizlikten kafayı üşütmüşler. Biz sakin olalım, gülüp geçelim.

Yaptığın açıklamalarla,yazdığın yazılarla Deniz Gezmiş gibi bir adamın arkadaşlığını hak etmiyorsun Cengiz Çandar.

Bjklilerin çıkardığı bir şehir efsanesidir bu 8-0 lık maç, maçı yaşım gereği çok iyi hatırlıyorum.1-0 lık galibiyet bize yetiyordu, ah be şikeciler 2-3 tane atar bırakırdık.Sizin gibi şike yapsaydık

Üst Alt