Türkspor.net Saat: 02.30 Tombalası...


Türkspor.net, sezon sonuna kadar her gece 2.30 da bir isim söyleyecek. Türkspor.net'in gece 2.30 haberlerini bu konu altında paylaşalım. Gerekirse oyuncu konusunu ayrı olarak açarız.
 
Cevap: Türkspor Bu akşam haber veriyorBosuna beklemeyin gidin yatin arkadaslar ya sacma sacma haber veriyolar. Dedikleri de dogru olsa.
 
Cevap: Türkspor Bu akşam haber veriyorya haldun üstünel in ilgilendiği transfer çalışmasında ne zaman basının haberi olduki bugün olsun geç bunları yalan
 
Cevap: Türkspor Bu akşam haber veriyorbeyler o siteye girmeyin.her girişimiz onlara ekstra hit kazandırıyor.
 
Cevap: Türkspor Bu akşam haber veriyorBu siteyi ciddi ciddi takip eden varmıdır harbiden merak ediyorum.Bu kadar kendini ön plana çıkaranını görmemiştim...
 
Cevap: Türkspor Bu akşam haber veriyorya bu site cok atiyor haberden haric kendi reklamini yapiyor bide islerine gelmeyen yorum yaptinmi santaj yapiyor saim usta irtibatim var oadamla ama cok salliyor bidedi bi degini tutmuyor bence beklemeyelim babelde falan hikaye
 
Cevap: Türkspor Bu akşam haber veriyorya bu site cok atiyor haberden haric kendi reklamini yapiyor bide islerine gelmeyen yorum yaptinmi santaj yapiyor saim usta irtibatim var oadamla ama cok salliyor bidedi bi degini tutmuyor bence beklemeyelim babelde falan hikayeBabel'in hikaye olduğunu nerden biliyosun kardeşim? Adamla ilgileniyoruz bu kesin geleceği ya da kesin gelmeyeceği anlamına mı gelir? İkna edersek gelir neden gelmesin?
 
Cevap: Türkspor Bu akşam haber veriyorİlgilendiğimiz bile belli değil belkide kendi kendimize gelin güvey oluyoruz belki de ismi bile geçmedi.Aslanyurekliler.com un yöneticisi yönetime yakın bi insandır.O söyledi ilgilendiğimizi .Ha derseniz ki herkes duyum söylüyo.haklısınız inanmak inanmamak sizin bileceğiniz iş.o da yetmezse ingiliz basınının yazmasıda yeter.Her basın Türk basınından Copy/paste yapmıyor..
 
Cevap: Türkspor bu akşam haber veriyorHamit ve Halil'i Fenerbahçe'ye transfer ederek beni hayal kırıklığına uğratan bir sitedir.Atacaksan bari haberi Galatasaray'a at Hamit ile Halil'i.:D
 
Cevap: Türkspor bu akşam haber veriyorbırakın şu türksporu.sanki bizim resmi sitemizmiş gibi inananlar var.adamlar galatasaraylılar sayesinde prim yapıyo.
 
Cevap: Türkspor.net Saat: 02.30 Tombalası..Bugün transfer söylemeyecekler sanırım.İlgili haberi başka bir yerden alıntı olarak okudum.Baya karamsar tablo çizmişler.Trilyonluk Holdinglerin oyuncağımı olmaya karar verdiler ne :)
 
Üst Alt