Tutan Kuponlar - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tutan Kuponlar

Cevap: Tutan Kuponlar

Ulan Nuray, sen hergun burdasin, banada tuyo versenen oglum.

Her zaman abi, sen onu bunu bırak ben çok zamandır oynamıyorum zaten geçen internette canlı oynamaya karar vermiştim babam 20 tl yatırdı sonra onu 100 yaptım ama çekebilmek için 250 yapmam gerekiyormuş, bende 100tl'yi 2 maça yatırmıştım ve tutmamıştı sonra haklı olarak babamdan çok laf işittim...:asd: Ama şimdi 3-4 haftadır bayiden oynuyorum ve kyarım 150 tl oldu, bir oğrenci için yeter. :D Babam daha yüklü yatırmak istiyor ama riske girmek istemiyorum sonra maçlar çıkmazsa benden biliyor. :D

Teşekkür ederim :D Hiç ümidim yoktu 5lira bi yatırıyım dedim geldi. Dünde Maccabi maçından yatmıştı tek maçta 500 lira çok sinir olmuştum :D

Şimdi yarın gündüz maçlarınada güzel bir kupon yap. bir kupon tutunca akabinde bir kupon daha tutturma şansın çok yüksek. Ama sakın bu tutan kuponda yaptığın gibi fazla maç yazma :) Az maç yüksek misli olayına girebilirsin. (yani max.30 Tl ) Kapitali yakalamışsın çünkü :)

Şimdi yarın gündüz maçlarınada güzel bir kupon yap. bir kupon tutunca akabinde bir kupon daha tutturma şansın çok yüksek. Ama sakın bu tutan kuponda yaptığın gibi fazla maç yazma :) Az maç yüksek misli olayına girebilirsin. (yani max.30 Tl ) Kapitali yakalamışsın çünkü :)

Bakayım bi maçlara :D tekrar yaparsam bi kupon daha koyarım yine

26fcq.jpg

5 TL ye 86 TL :tiphat:

90+3 de handikapı bulan Bayern Munich'e ayrı teşekkürler :)

=237 TL

Bu kupon Antepten yatar diye bütün parayı Intere bastım, bu tuttu Inter yatacak, gel de sevin.

Arkadaslar, bir ara bir arkadas sistem felan bulmustu, her hafta 1000 TL'ye kadar kazana biliyordunuz, olmuyomu artik ?

Parma - Juve maçı iptal olmuş. 24 saat içinde oynanmaz inş :) Şu an 56 TL gibi bir şey tuttu.. Maç oynanırsada 2-3 golü bekleriz napalım..

2mzwn.png

Peterborough - West Ham maçı ertelenmiş tutuyor kupon bu yüzden ama 35 tl falan veriyor

Torino, Verona ve Celta Vigo takımları haftalardır yanıltmıyor beni :)

zgflz.png

Tuttu ama şansımı seveyim Gateshead maçı ertelendi. Uzun süreden beri de kupon yapmamıştım. Sevincime gölge düşecek illa.

Üst Alt