Tutunamayanlar l TRT 1 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son bölüm değilde 4. bölüm baya iyiydi, şu her şeyden nasiplenen yaşam koçu kardeşimiz sürekli bir yan karakter olursa çok iyi olur adam çoraptan bile nasiplendi yav. Şu fakir olmaya çalışan deli de güzel yan karakter. Leyla ile mecnunla kıyaslanıyor o seviyeye gelemez o çıta çok yukarı çıktı da yine hoş bir dizi olacak gibi.

Onun dışında yan karakter eksiği var, leyla ile mecnunda yan karakterler çok iktiriyordu diziyi arda benjamin doktor metonya vs. Biraz genişlemesi lazım absürt taraf arada geçmişi gidip görmeyle kalırsa bayar.

Az once yine reklamina denk geldim dedim bakayim ahahah buna harcanan paraya yazık adamlar üşenmiyor cekim falan yapiyolar diziye 😂😂😂 turk dizi tarihinin en bos yapimlarindan biri, komik olmaya calisiyolar bile diyemem onu bile beceremiyorlar

İzletmiyor kendini.Leyla ile Mecnuna özenmişler ama o dizide olan doğallığın çeyreği yok.Bir hikaye bile yok aslında.

iremi banktan düsürdükleri sahneden sonra kapatasim geldi.
tarik karekteri cok sinir bozucu oldu. sürekli asktan falan bahsediyor ama ireme olan tavirlari, sevmekten daha cok dalga geciyormus gibi.
mesela ben mecnunu hic leylaya bu sekilde davranirken görmedim.
o dizide gercekten bu ikili arasindaki bagi görebiliyorduk, bu dizide böyle bir sey yok.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

@Ahmet Şimşek yorumlarım nasıl reis??
Tutarsa yazıklar olsun!..
Berbat dizi, gülse birselin bos islerinden iyi olabilir belki
Yaptiklari reklam yüzünden mecburen devam edecekler, birkaç hafta sonra bakarsınız bu daha bitmedi mi ya dersiniz TRTde rastlayinca
Simdi reklamini izledim vazgecin asiri kötü nasil katlaniyosunuz suna 15 sn reklam bile cekilmiyor
Az once yine reklamina denk geldim dedim bakayim ahahah buna harcanan paraya yazık adamlar üşenmiyor cekim falan yapiyolar diziye 😂😂😂 turk dizi tarihinin en bos yapimlarindan biri, komik olmaya calisiyolar bile diyemem onu bile beceremiyorlar

Üst Alt