Tuzlaspor'da Adana Demir Mücadelesi Öncesi Suat Kaya Gönderildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tuzlaspor'da Adana Demir Mücadelesi Öncesi Suat Kaya Gönderildi

Tuzlaspor’da Neler Oluyor? Taraftar İsyan Etti… TFF Birinci Ligi’nde Tuzlaspor’da Teknik Direktör Suat Kaya,”Kulüp ile gelecek sezonun planlamasında anlaşmazlıklarımız oldu ve karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Adana Demirspor maçında kulübede olmayacağım” dedi.

KAFALARI KARIŞTIRDI
Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın TFF 1. Lig’in bitmesine son 3 maç kala yapmış olduğu fair play vurusuyla beraber birtakım duyumlara dikkat çekmesinin ardından Tuzlaspor’da gece yarısı Teknik Direktör Suat Kaya’nın görevine son verildiği açıklandı. Adana Demirspor ile bu akşam ligin kaderini belirleyecek hayati bir maça çıkacak olan Tuzlaspor Teknik Direktör Suat Kaya ile yolları ayırması kafaları karıştırdı.

YOLLARI AYIRDIK
Açıklamalarda bulunan tecrübeli Teknik adam Suat Kaya, “Yönetimimizle görüşme yaptım. Gelecek sezonun planlamasında anlaşmazlıklarımız oldu ve karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Adana Demirspor maçında kulübede olmayacağım”dedi. 53 yaşındaki teknik adam Tuzlaspor’da 4 maçta görev alırken 2 galibiyet, 2 mağlubiyet elde etti ve 1.50 puan ortalamasını tutturdu. Kulüpten yapılan yazılı açıklamada ise, “Teknik direktör Suat Kaya ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Tuzlaspor’umuza katkıları ve hizmetleri için kendisine teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

TARAFTARDAN TEPKİ
Tuzlaspor, Ligin seyrini değiştirecek kritik Adana Demirspor maçı öncesi Teknik Direktör Suat Kaya’nın istifası Samsunspor taraftarlarından da büyük tepkilere neden oldu. Taraftarlar Adana Demirspor’un şampiyon olması için her şeyin yapıldığını iddia ederek adete isyan etti.

Samsun boş yapmasın işine baksın. Sahanda Giresuna yenil ADSye yenil sonra milleti zan altında bırak yok ya güya gündemi değiştirip ayak oyunu yapacaklar ben de böyle bir haber gördüm ne olacak simdi

Samsun, Tuzla oyuncularına teşvik primi gönderiyor (3.000.000 TL ) sonra da yönetim bunu öğrenince oyuncuları kadro dışı bırakıyor buna itiraz eden hocanın da sözleşmesi feshediliyor.

Samsun boş yapmasın işine baksın. Sahanda Giresuna yenil ADSye yenil sonra milleti zan altında bırak yok ya güya gündemi değiştirip ayak oyunu yapacaklar ben de böyle bir haber gördüm ne olacak simdi

Samsun, Tuzla oyuncularına teşvik primi gönderiyor (3.000.000 TL ) sonra da yönetim bunu öğrenince oyuncuları kadro dışı bırakıyor buna itiraz eden hocanın da sözleşmesi feshediliyor.
3m TL teşvik sırf kendi maçını alamadın diye. 3m TL 2. lig için büyük para.
Kendi takımına verseydin ya çatır çatır alsaydılar maçları.

Gscimbom mobil

Yani adaletli bir ülke olsaydık akşam maç hiç bir şey olmamış gibi oynanmaz, soruşturma açılırdı.
Böyle hile hurda şikeyle superlige çıkacaksanız, düşmeniz de o kadar acı olur Ads

Duyum mu bilgi mi işkembe mi renktaş?

Şike var ya da yok böyle kritik zamanda teknik adamı değiştirmek Tuzlaspor adına soru işareti. Ya işbilmezlik ya ihanet.

Duyum mu bilgi mi işkembe mi renktaş?

Şike var ya da yok böyle kritik zamanda teknik adamı değiştirmek Tuzlaspor adına soru işareti. Ya işbilmezlik ya ihanet.
Herkes bir şey şöylüyor renktaş haftaya Balıkesir Ads maçı var Samsun başkanı onlara da teşvik iddaasında bulunmuş Balkes başkanı çıkıp ayıpladı Samsun başkanı cidden şirazesini kaybetti. Kişi kendinden bilir işi diyelim.

Türkiyede anormal bir durum değil Altay da dün gece hocasını kovdu. Somut bir kanıt sunulmadığı sürece bunların hepsi boş laflar herkes çıkıp topunu oynasın yeterli.

Boluda 4 gün içinde 4 tane futbolcusunu göndermiş bugün Samsunla maçları var. Herkes birbirine şike, teşvik ithamında bulunuyor

Üst Alt