Tv8 ve Exxen'i Boykot Etme Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tv8 ve Exxen'i Boykot Etme Başlığı

Son zamanlarda Acun Ilıcalı'nın futbol ve Fenerbahçe'ye karşı sevgisinin 'duygusal'lık sınırlarını aştığının hepimiz farkındayızdır herhalde. Özellikle Mesut transferi ve maliyet açıklaması hepimizin aklıyla alay etmektir. Senden benden kazandığı paralarla birilerine ayan beyan yardım yapılmaktadır. Buna dur demenin vakti gelmiştir hatta geç bile kalınmıştır.

Not: Şu sıralar Ali Koç da bunun itirafını yapmakta. Artık bu platformlara prim verenler taraftarlığını sorgulasın.

Ali Koç: "Bir yaz günü, Acun'la oturduk konuşuyoruz. 'Mesut'un sözleşmesi sezon sonunda bitiyor, sezon sonunda Fenerbahçe'ye kazandıralım' dedi. Ben de 'Kazandıralım da, maddi şartları nasıl karşılayacağız?' dedim."

Büyük Galatasaray taraftarını boykota davet ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaten yaptığı bomboş programları izlemeyi bırakalı çok uzun zaman oldu. Bunu boykot etmek mesele değil , mesele bunu büyütenleri ,şike sonrası küme düşmesinler diye bunun yanına çıktığı kişileri boykot etmek. Mesut transferine tweet atan malum parti mensuplarına bakın , ne demek istediğimi anlayacaksınız. Bunlara oy vermemek için zaten zibilyon nedenimiz var fakat bunları da atlamayalım.

bunların kanalını zaten izlemiyordum asla ama...

Bundan sonra tv8 i izleyen hele hele para verip exxene üye olan Galatasaraylı arkadaşımız ağır karaktersiz, kalitesizdir. Adamlar milletin gözüne soka soka pustluk yapıyorlar
Exxen'e para veren insan hangi takımı tuttuğundan bağımsız kalitesizdir o kadar kalitesiz içeriğe ancak kalitesiz zevkin varsa para verirsin zaten.

Sadece biz değil diğer kuş grubu da protesto ediyor sanırım. Survivor başta olmak üzere Tv8' e ait yayınlar ratinglerde de geçen senelerde ki çizgiden çok uzak. Özellikle Survivor hep zirvede olurken şu an çoğu zaman ilk 5'in dışında.

Zaten Masterchef ve Survivor gibi yarışmalarıda kurguya dayalı yalan dolan.

Şimdi baktım da öyle cidden. 2 gün önce 10. olmuş. Umarım tepkiler çığ gibi büyür.

Üst Alt