Twitter'da Amaç Nedir ?


Cevap: Twitter'da Amaç Nedir ?Hayatla ilgili çeşitli aforizmalar yazmak ve kızların sana aşık olmalarını beklemek.
 
Cevap: Twitter'da Amaç Nedir ?İyidir iyi. Sözlüklerdeki gibi entel takılma zorunluluğun yok, kültürel şeyler konuşup genel kültürcülük oynama zorunluluğun yok, forumdaki gibi ceza alma çekincesi yok. Kısacası rahat bir ortam. Sadece okuyup takip etmek için bile girilir.
 
Cevap: Twitter'da Amaç Nedir ?Daha çok ünlüler için bu twitter.Ünlü olmayanı kim tanıyıp da takip edecek ki ?

 
Cevap: Twitter'da Amaç Nedir ?bu twitter biraz sacma

ertem şenere mesaj atıyoruz cevap vermiyo kıro bildiği tek şey jose guardilo ..anca bu...bide fenerlilerle tartışıyo fenerlinin biri rüştünün neyini yalıyacaksın demiş

ertem şener aynen şu cevabı vermiş gel yarin gösteriyim gel yanıma demiş hahahaa
 
Cevap: Twitter'da Amaç Nedir ?Osuruktan bir site iste..twitter-funny.jpg
 
Cevap: Twitter'da Amaç Nedir ?valla benim için haber takip sitesi gibi oldu her türlü güncel spor-siyaset yada başka türlü haberleri anında görebiliyorum.Bunların hepsini tek bir sitede bulmak zor.
 
Cevap: Twitter'da Amaç Nedir ?Şimdi hacı anlatam. Bu tweet olayı 10 sene sonra şu hali alcak ;Wc ye giriyorum tweet wcdeyim zorlanıyorum kabız olmusum yedıgıme ıctıgıme dıkkat edıcem tweet halvete girdik hanımla fotoğrafları ekliyemiyorum help tweet vs..Çok basit bi altyapı ile dünyayı sallayan yeni bir olusum.dipnot: yakında facebook gibi popüleritesini kaybeder apacileri tweetlerken görebiliriz . işte ozaman sakat yukarıdaki komplo teorilerime uyar herşey :D
 
Cevap: Twitter'da Amaç Nedir ?Cesit cesit kullanirsin, sana kalmis.- Cep telefonundan haberleri takip etmek istersin, haber accountlarini takip edersin, haber sitelerine girmeden gundemden haberdar olursun.

- Spor gundeminden kopmamak istersin, birkac kisiyle herseyden haberin olur.

- Param cok, borsayi takip etmek istiyorum dersin onlarca ekonomi accountu var, onlari follow edersin.Acikcasi telefon disinda pc basinda tarayicidan takip etmeyi pek sevmiyorum, disaridayken mobile olarak kullanmak en mantiklisi.Kesinlikle bir cigir acmistir twitter internet ortaminda. Buyuk sirketler ortalama maaslara sosyal medyadaki sayfalarini guncelleyecek 'Sosyal Medya Uzmanlari' ariyorsa varin siz dusunun.
 
Cevap: Twitter'da Amaç Nedir ?Yazmaktan çok okumayı tercih edenlerdenim. Tabi bazıları gibi müptelası değilim; çok çok haftada bir kere girerim. Gerektiğinde yazarların güncel olaylar hakkındaki fikirlerini okurum. Twitter benim için şu anlık böyle bir araç işte...
 
Cevap: Twitter'da Amaç Nedir ?Düzgün bir takip listesi çıkarırsanız gerçekten faydalı birşey haline gelir. Başlarda biraz acemilik çekersiniz ama işi çözerseniz iyidir. Facebook'tan kesinlikle çok iyi. En önemlisi böyle cıvık bir ortamda kendi çehrenizi kurabilmeniz.
 
Üst Alt