GSC Scout - # Tymoteusz Puchacz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Tymoteusz Puchacz

Standard Liege’i 3-1 yendikleri macta 2 assist yapti. Moder icin Poznan’in bir kac macini izledigimde gozume carpmisti bu Puchacz. Gelecek sezon Saracchi yerine dusunulebilir.

22 yaşındaki Polonyalı sol bek. Son yıllarda Polonya liginden çok iyi isimler çıkıyor. Puchacz'da yeni bir isim. Sene sonu Saracchi'nin bonservisi alınmazsa Puchacz takibe alınmalı. Geçen sene aynı takımdan Moder ve Jozwiak isimlerine teklif götürülmüştü.

1612811165197.png

Şu pazardan birini almak gerek artık ...

salzburg şimdiden bu çocuğu almış 5 milyon euro'ya. Temmuz'da takıma katılacak. 2 seneye yüksek fiyata satacakları kesin. Adamlar işi biliyor

Alamayız.
Danimarka Polonya pazarı bizim boyumuzu aşıyor. Maddi olarak altından kalksak bile oyuncuyu trye getirmeye ikna ederken problem yaşıyoruz.

Alamayız.
Danimarka Polonya pazarı bizim boyumuzu aşıyor. Maddi olarak altından kalksak bile oyuncuyu trye getirmeye ikna ederken problem yaşıyoruz.

bence artık ikna etmek daha kolay. Taraftarın büyük kısmı artık bunu talep ediyor. Bizimkilerin de sunacağı örnekler olacak son 2-3 senedir. Şampiyonlar ligi gelirse oyuncu hem banko sol bek olma, hem şampiyonlar ligi fırsatını kaçırmaz.

bence artık ikna etmek daha kolay. Taraftarın büyük kısmı artık bunu talep ediyor. Bizimkilerin de sunacağı örnekler olacak son 2-3 senedir. Şampiyonlar ligi gelirse oyuncu hem banko sol bek olma, hem şampiyonlar ligi fırsatını kaçırmaz.

İnş dediğin gibi olur ama benim pek umudum kalmadı. Bu herife de moderi izlerken denk geldim galiba iyi diye aklımda kalmış.

İkna etmeye eski isim yapmış topçularla falan gidilecek ciddi proje anlatacaksın bir de Haldun Üstünel ekipte olacak ... Masada Sneijder, Haldun Üstünel duvara da kafandaki projeyi yansıtmışsın yok diyecek topçu tanımıyorum ...

Üst Alt