U-17 Milli Takımı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U-17 Milli Takımı

Bu Ozan'ın boyu kaç acaba

Bence 18 yaşından sonra bu çocuğu gösterdiği gelişime göre kadroya yavaş yavaş monte etmek lazım

3.golde bir Galatasaray'lıdan geldi

Yalnız bu Ozan'ın çok iyi geliştirilmesi lazım potansiyel var bu çocukta

Altyapıdan güzel bir stoper kazanabiliriz eğer iyi eğitirsek

Bizim altyapı adeta bir şair adeta bir yazar hepsi 2 isimli bunlardan bir şey olur kesin, boş adamlar olmuyor genelde 2 ismi olanlar belki de hep bu yüzden kaybediyorum zamanında 1 isim daha koysalardı bana da her şey farklı olabilirdi. Evet bu da böyle bir anımdır.

şenol ağlak mağlak ama oyuncu gelişimi sağlama bakımından yerli olarak ülkenin en iyisi. illa yabancı birini getirmeyeceklerse şunların başına şenolu koyacaksın işte.

Abi Hakan Balta,Semih falan oynayacağına şu Ozan Kabak'ın üstüne düşüp gelişimini sağlayarak takıma monte etmek lazım

Orta saha gibi hücuma katılım falanda yapıyor,oyun kurmaya çalışıyor falan sert gibide geldi bana gerçi rakip pek tehlike yaratmadı ama

Türkiyede altyapıyı takip edenler övüyordu zaten kumaşı olan bi oyuncu belli. Yetiştirebilmek önemli işte o da var.

Şu kadroda bizim altyapıdan olan Atalay ve Yunus'ta iyi ama A takımlara çıkartamıyoruz bu çocukları ülke olarak

Üst Alt