U19 Lig Play-Off | Galatasaray 4-2 Beşiktaş | MS | 4 Temmuz | A Spor - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U19 Lig Play-Off | Galatasaray 4-2 Beşiktaş | MS | 4 Temmuz | A Spor

Neden böyle düşündünüz merak ettim doğrusu.

20 maç sonucunda Nağmalup olarak bitirdi bu çocuklar.
Şuan hızlandırılmış sezonun çeyrek finaline nağmalup gelen tek takım.

Bugün ise ilk yarı istediğini alan,ikinci yarı ise biraz Hoca nin ikramı ve rehavet maça ortak etsede,uzatmalarda kalite farkını ortaya koyarak sonuca gitmesini bildi gençler.
Ayrıca hava şartlarını unutmamak lazım.

Eren evet haklısın ama benim umudumu gençler değil onlara güvenemeyenler kesiyor.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
19 yaş altı olmasına rağmen çok temel hatalar(kaleci hiçbir yan topu tutamiyor, stoper altı pasta topu yere indiriyor,bekler boş pozisyonda pas atamıyor, orta sahada organizasyon adına hiçbir şey yok hatta bazı oyuncuların torpille bile oynadığını düşünüyorum açık ve net!) gördüm.Altyapi amacı oyuncuyu geliştirmek ancak burada hiçbir bireysel gelişim olmamış Eren haricî, fiziksel gelişim ise zaten yok.Adi geçen oyuncular 19 yaşında ve bu yaşta Avrupa'da profesyonel oluyor futbolcular.Normal sezon maçlarında da birkaç maça denk gelmiştim, benzer durumlar orada da vardı.Sonuctan bağımsız konuşuyorum(altyapı sonuç değil oyun-oyuncu gelişimi için var). Bahane işine gelince yapılamayan günü kurtarır, yönetimi ikna edersen koltuğu korur ama üst yapıya hiç oyuncu çıkarmadan yılları geçirirsin.Avrupa arenasına çıktığında Benfica'nin gençleri gibi "umut vadeden" altyapılara 11-0 gibi bir sonuçla oyun olarak ezilip kabullenemedğin gerçekle yuzleşirsin.Olan kaybolan gençlere ve kulübe olur.Ha gerçek anlamda oyuncu yetiştirmek için plan, organizasyon ve yatırım gerekir.Onlar başka bir günün temel konusu ama "görünen köy kılavuz istemez"misali bu kadro ve oyuncu grubu için maalesef bir gelecek gözükmüyor." Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi dedikleri" gibi gerçeği görmeyen ve bu oyuncuları yücelten arkadaşlar bir üst seviyede çok büyük hayal kırıklığına uğrayabilirler.

Neden böyle düşündünüz merak ettim doğrusu.

20 maç sonucunda Nağmalup olarak bitirdi bu çocuklar.
Şuan hızlandırılmış sezonun çeyrek finaline nağmalup gelen tek takım.

Bugün ise ilk yarı istediğini alan,ikinci yarı ise biraz Hoca nin ikramı ve rehavet maça ortak etsede,uzatmalarda kalite farkını ortaya koyarak sonuca gitmesini bildi gençler.
Ayrıca hava şartlarını unutmamak lazım.

Eren evet haklısın ama benim umudumu gençler değil onlara güvenemeyenler kesiyor.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Mustafa abi seni buralarda görmek güzel.

Üst Alt