U19 Lig Play-Off | Galatasaray 4-2 Beşiktaş | MS | 4 Temmuz | A Spor - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U19 Lig Play-Off | Galatasaray 4-2 Beşiktaş | MS | 4 Temmuz | A Spor

E5e6lfMXwAUnqSS

bartuğ felan hikaye ya erende inanılmaz bir patlama gücü var.

ayk bile a takımla idmana çıkarken bu çocuğun çıkmaması garip. acaba tek maçlık bir performans mı?

takip eden renktaşlar var mı? muazzam oynadı bence.

bu sene ortaya çıktı ztn, ayk bikaç yaş daha büyük kendisinden. hem a takımla da idmana çıktı bi kaç hafta önce ama bu mevzu olunca oynayacaklar ordan soyutlandı

ilk yari her seyi nerdeyse dogru yapan bir takim, bir iki aksaklik disinda yariyi bitirdik,
ikinci yari tam tersi bir durus sergiledik,..bu en cok hocaya yazar. ilk hamleleri de degisiklik anlaminda etkili efektif degildi, son hamlelerle oyuna denge geldi bir bakima,...

rakip oyuna soldan 11 no ile girdi 2,yariya, x faktor oldu resmen- maca ortak olmalari adina,,,
*o bolgeye onlem alamamak benim adima puan kirici bir oyun okuyusu hocamiz adina....
yenilen bir golde kademeye giren sag bekimiz rakibe bir kac metre alan birakmasi sonucu rahat sutla golu yedik.
bu zamanla duzelir elbet, kumasi iyi bir kardesimiz sag bekte oynayan.

bartug ilk yarida begenmistim, basit sade, dikine uzun ve diyagonal paslarla gol pozisyonlarina sokuyordu arkadaslarini ozellikle ereni,,,
fakat ayni bartug ikinci yari ne o tur paslar atabildi,dusundu, ne de basit,sade oynadi...
bu yarida yaptigi zorlama ayakta top tutma sonucunda bir kac kez kritik toplar kaybedip rakibin ataga cikmasina sebebiyet verdi. bu anlamda puan kirdim maci hem izlerken ayni anda not tutarken......

kalecimizin tandem oyunculari ve beklerle iletisimi iyi degildi, geriden kontrolu yapmasi yonlendirmesi gerekiyordu.

son olarak, bizde maca sonradan giren solaklari begendim...
eren mvp zaten... her girdigimiz pozisyonda basroldeydi tebrikler....umarim ust yapiya ivedilikle cikarilir.
*simdi degilse ne zaman..........

rakipte ilk yari 9 etkili idi ikinci yari oyuna baslayan 11no...ve sol bekleri.

yari finalde genclerimize basarilar diliyorum.

Bu altyapı oyunu ve oyuncularını gördükten sonra umudu kestim (Eren harici)
Neden böyle düşündünüz merak ettim doğrusu.

20 maç sonucunda Nağmalup olarak bitirdi bu çocuklar.
Şuan hızlandırılmış sezonun çeyrek finaline nağmalup gelen tek takım.

Bugün ise ilk yarı istediğini alan,ikinci yarı ise biraz Hoca nin ikramı ve rehavet maça ortak etsede,uzatmalarda kalite farkını ortaya koyarak sonuca gitmesini bildi gençler.
Ayrıca hava şartlarını unutmamak lazım.

Eren evet haklısın ama benim umudumu gençler değil onlara güvenemeyenler kesiyor.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt