U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 3-0 El Salvador | M.S | 22 Haziran - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 3-0 El Salvador | M.S | 22 Haziran

Cevap: U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 3-0 El Salvador | 2.Y | 22 Haziran

Meksika nın Hocası

almaguer.jpg

Ynt: U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 3-0 El Salvador | 2.Y | 22 Haziran

Taskin reiz.

Bizim asil taskini almamiz lazim. Ligde ve u maclarinda takip ettin cidden yetenek

yha telefondan giriyorum ben simdi taptalk 2 ye iphone5 imden. eger olur ki iletilerinize donemezsem sakin ola uzulmeyin alinmayin masabasina gecince mutlaka cevaplarim:) xoxo

cenk her zaman bu performansla oynasa çokdan parlardı.. hazırlık maçlarındada böyleydi..1 maç çok iyi 2 maç kötü...inşallah bozmaz şu halini

Burası önemli tabii. Şimdi bu maçta izleyip almak pek olmaz gibi. Turnuva boyunca devamlılığına bakmak lazım. Yani Uğur'a da hak veriyorum. :)

yav el salvador hayvani açık veriyo ne bicim savunma.ömerde gaza gelir wow oww diyip duruyo 2 tane tır geçer o savunmadan

cenk sahin mactan önce kameraya göz kirpmisti pis sövmüstüm kendini bi .. saniyor diye demek ki bi bildigi varmis :asd:

Arada kaynadı ama bence 2 penaltı ve bir net golümüz de güme gitti.

Forvetimiz de zaman zaman iyi işler yaptı.

Ynt: U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 3-0 El Salvador | 2.Y | 22 Haziran

Gozler artunda

yha telefondan giriyorum ben simdi taptalk 2 ye iphone5 imden. eger olur ki iletilerinize donemezsem sakin ola uzulmeyin alinmayin masabasina gecince mutlaka cevaplarim:) xoxo

Cevap: U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 2-0 El Salvador | 2.Y | 22 Haziran

İngilizce anonsları ortaokul çocuğuna mı yaptırıyorlar... Ses tonu ve sürekli takılmasına başka anlam veremedimde... :eek:

Avcı tüm kupaları topladı. Bakalım Brezilya'da ne yapacak ?

pf ben avcıyı savunmuyorum avcıyı sen cıkarttın basımıza. milli takım icin sorun avcıda falan da degil kendinizi kandırın avcı avcı diyip o ayrı konu hiddink bile yaranamadı bu ülkeye demekki sorun td de degil. gelip de feyyaz 3 potansiyelliden biri cenk dedi almayalım mı diye savunman komik feyyaz dedi diye adam mı alınır bide sinirlenmissin

pf ben avcıyı savunmuyorum avcıyı sen cıkarttın basımıza. milli takım icin sorun avcıda falan da degil kendinizi kandırın avcı avcı diyip o ayrı konu hiddink bile yaranamadı bu ülkeye demekki sorun td de degil. gelip de feyyaz 3 potansiyelliden biri cenk dedi almayalım mı diye savunman komik feyyaz dedi diye adam mı alınır bide sinirlenmissin

Ben sinirlendim. Ama neden sinirlendim. Kaliteli Genç Türk oyuncu yok takımda (Semih, Emre hariç). Furkan neden alındı ? Yiğit neden alındı ? Şimdiye kadar ne yaptılar ? Yıllardır Aydın'ın patlamasını bekliyoruz. Şu adamı denesek fena mı ?

Cevap: U20 DK C Grubu 1.Maç | Türkiye 3-0 El Salvador | M.S | 22 Haziran

El Salvador'a karsi oynanilan futbol ölcü degil. Hemen 1 macla oyuncuyu göklere cikarmayin, sonra 1 macla yerin dibine sokuyorsunuz.

Üst Alt