uber sürücüsünü tecavüzle tehdit ettiler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

uber sürücüsünü tecavüzle tehdit ettiler

İstanbul Bahçeşehir AVM'den yolcu almak üzere bölgeye intikal eden bir UBER şoförünün çevresini bir grup taksici sarıyor. Taksiciler ağza alınmayacak hakaretler ve tehditler ile sürücünün UBER merkezine mesaj atmasını ve bir daha bölgeye gelmemesini iğrenç küfürlerle dile getiriyor. UBER sürücüsü ise sakin ve uyumlu bir tavırla sakin durmaya çalışıyor. Yurttaşlar videoyu sosyal medyada tepkilerini dile getirerek paylaşmaya devam ediyor.

TAKSİCİLER SERBEST BIRAKILDI

Esenyurt'ta UBER sürücüsünün yolunu kesip tehditler yağdıran 2 taksi şoförü ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Yakup Y.'nin kasten yaralama, uyuşturucu yağma ve sahte kimlik bulundurma, Sedat B.'nin ise 4 yaralamadan kaydı bulunduğu öğrenildi.

UBER sürücüsünü tecavüzle tehdit ettiler!

İzlemeyen varsa videoyu da izlesin. Eşinizin veya çocuğunuzun yanında izlemeyin.

İnsanların canlarını, eşlerini, çocuklarını emanet ettiği kitleye bakın. Sabıka kaydı enfes, tehditler harika. Asıl muazzam olan ise serbest bırakıldılar. Muhtemelen bugün işe çıkmışlardır.

Çözümü çok basit.

Tüm yurtta sabıkası olana toplu taşıma ve taksi kullanma ehliyeti vermeyeceksin.

Bu olaylar bıçak gibi kesilir.

bu taksicilerin ne mal olduğunu artık bütün türkiye biliyor en azından böyle bir bilinç oluştu insanlarda bu da güzel bir gelişme...

Çözümü çok basit.

Tüm yurtta sabıkası olana toplu taşıma ve taksi kullanma ehliyeti vermeyeceksin.

Bu olaylar bıçak gibi kesilir.

hepsinden önce denetleme getirmeleri lazım çünkü kaçak taksi çalıştıranı da var taksi için ehliyet almamış bir sürü kişi de var ülkenin her yerinde olduğu gibi burada da denetleme yok

En nefret ettiğim tipler.. Tehditle,şantajla, bir şey elde etmeye çalışan insan'ımsı'lar.

Taksiye de 5-6 senedir binmedim,binmeyeceğim de.

Dun arkadasimla muhabbetini ettik. Lan seytan diyor al bi transporter yap uber cik trafige.

Bu oc taksiciler gercekten hep naif adamlara denk geliyor.

pro's dont fake

Şunu yapan tipler gözümün önünde cayır cayır yansa üzülmem. Üzülmeyi geçtim sigaramı yakar büyük bir keyifle seyrederim. Benim için pul kadar değerleri yok. Allah bin türlü belalarını versin, daha beter olsunlar.

Dun arkadasimla muhabbetini ettik. Lan seytan diyor al bi transporter yap uber cik trafige.

Bu oc taksiciler gercekten hep naif adamlara denk geliyor.

pro's dont fake

Hocam bu çare değil. Dövsen ne olacak herifin sabıkasına bak. Ya sana, ya yolcuya ya aracına zarar verecek herif. Ya da sen vurup geberteceksin hayatın kararacak. Önlem olay olduktan sonra alınmaz bu heriflere taksiye çıkma izni verilir mi Allah aşkına ?

Gerçi daha da önemlisi ülkedeki hukuka bakın ki bu magandalar serbest kalmış. Tehdit, çalışma özgürlüğünü kısıtlama her şey var.

Dolar neden artiyor muhtemelen kucuk sebeplerinden biride budur.

Hukugun olmadigi yerde dolarin tavan yapmasi ,hic olmayan ekonomi bilgimle bana normal geliyor.

pro's dont fake

Galiba İstanbul'da taksici, dolmuşçu tayfası arasında sabıkası olanlar çok fazla. Mecbur kalmadıkça binmem taksiye ama Ankara'da böyle tiplere denk gelmedim hiç, aksine bazıları bayağı efendi adamlardı.

Şunu yapan tipler gözümün önünde cayır cayır yansa üzülmem. Üzülmeyi geçtim sigaramı yakar büyük bir keyifle seyrederim. Benim için pul kadar değerleri yok. Allah bin türlü belalarını versin, daha beter olsunlar.

Son zamanlarda şiddete yönelik tavırlarınız gözlerden kaçmıyor. İvedilikle sakin olmalısınız. Yoksa çevrenizde meydana gelecek en ufak şiddet eyleminde bir numaralı zanlı olacaksınız.

Bu şerefsizleri kapatacaksın bir yere işkence yapacaksın günlerce.

Öyle bir noktaya getireceksinki, kimseye höt diyemeyecekler bir daha.

Şeref yoksunu, yaprak kafalı haysiyetsizler.

Dün gece 1 dolaylarında Zincirlikuyu'da taksiler ve uber aracı yanyanaydı. Bayağı ıssız bir an olmasına rağmen ortam sessiz sakindi. Direk genelleme yapmamak da lazım tabii.

Üst Alt