Üç Büyüklerin 2016/17 Sezonu Kadroları İstişare Başlığı (Güncellenecektir) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üç Büyüklerin 2016/17 Sezonu Kadroları İstişare Başlığı (Güncellenecektir)

Besiktas'in Mitrovic transferi tutarsa sol bekte Tosic'i alternatif olarak kullanabilirler. Caner zaten yok.

Olcay ve Kerim'in gönderilmesinden sonra mecburen bir kanat oyuncusu almak zorundalar. 7 hücumculari var ve bunlardan ikisi Aras ve Ömer.

Orta sahada Hutchinson, Oguzhan, Tolgay, Gökhan, Veli ve Necip gibi 6 oyuncuya sahipler. Fazla orta saha doldurdular. Birini göndermeleri lazim normalde.

Sonuc olarak 1 orta saha gönderip 1 kanat alirlarsa sampiyonlugun favorisi haline gelebilirler.

Besiktas'in Mitrovic transferi tutarsa sol bekte Tosic'i alternatif olarak kullanabilirler. Caner zaten yok.

Olcay ve Kerim'in gönderilmesinden sonra mecburen bir kanat oyuncusu almak zorundalar. 7 hücumculari var ve bunlardan ikisi Aras ve Ömer.

Orta sahada Hutchinson, Oguzhan, Tolgay, Gökhan, Veli ve Necip gibi 6 oyuncuya sahipler. Fazla orta saha doldurdular. Birini göndermeleri lazim normalde.

Sonuc olarak 1 orta saha gönderip 1 kanat alirlarsa sampiyonlugun favorisi haline gelebilirler.

forwardsiz şampiyon olabileceklerini düşünüyorsun yani geçen yıl gomez olmasa yüzde 90 fener şampiyondu 2 maçtada bizi yenemezlerdi başta

Hadi Kjaer hiç sözkonusu olmadı da bu denli göz önündeki diğer ikisinin alınmamış olması iş bilmezliktir. Takımın orta sahasının hem fiziksel hem üretkenlik anlamında ezilmesi yeni bir şey değil, yıllardır böyle...

BJK Tolgay' ı neredeyse bedava fiyatına aldı, Trabzon' un elinden kapmasına rağman hemde ki Tolgay bizde olsaydı çok daha efektif oynayacağını düşünüyorum, geçirdiği çok ağır sakatlık BJK daki yerini sağlamlaştırmasını engelledi zaten. O zaman da hayretlerimi ifade etmiştim, bizimkiler hiç oralı olmadılar nedense, Tarık gibi 'enayi transferleri' ne para bulabiliyorduk oysa...

Mehmet Topal' ı normalde FB den koparmak imkansız gibi bir şeydi. Ancak Gökhan Gönül' de olduğu gibi bir ayrışma durumu hasıl olmuştu bu yaz. Kararlılıkla ciddi bir teklif sunulmuş olsa dönmek isterdi muhtemelen. Peşinde koşulan adamlar da kariyeri inişe geçmiş, Mehmet' ten daha genç ve daha ucuz olmayan yabancı futbolculardı. O mevkiye daha garanti bir adam düşünemiyorum...

Stoper mevkiindeki yetersizlik hele de hava toplarında artık kanıksanmış halde. Gözümün önüne 1-1 lik BJK maçındaki Sivok performansı gelir hep. Rakibin en etkili havacısının bu adam olduğunu ilkokul çocukları dahi bilirdi; herif frikik-korner-yantop derken tam 8 net kafa vuruşu yapabilmişti, vurmasını engellemekten vazgeçtim, bizim eziklerden rahatsız edebilen dahi olmamıştı. Kalenin bir karış yanından, 1 m üstünden gidip skora yansımamış olması onun şanssızlığı oldu, normalde 2-3 tanesini kaleye sokardı...Şimdi stoper adayları gündeme geldikçe hemen boyuna bakıyorum, 1.90 ın altında ise pek olumlu düşünemiyorum. Sadece 5-6 cm fark belirleyici olmamalı, gözetilmesi gereken başka bir dolu kalite faktörü olduğunun farkındayım ama işte ne denli psikolojik bir hal aldığının göstergesidir...

Valla takımımızı taşıyan yıldızlar malum Bruma-Sneijder-Muslera

Hani bunlar tam randumanlı oynadıkları zaman Lens-Kjær-Q7-Oğuzhan filan hikaye
Gerçekten bu üçlü bu ligin çok üzerinde inşallah birde Garry Rodrigues bunlara ayak uydurabilecek gibi

Amma şu bir gerçek
1)Defans dörtlüsü
2)Ortasaha tandemi
3)Forvet

Olarak rakiplerimizin çok gerisindeyiz

Üst Alt