Üç Büyüklerin 2016/17 Sezonu Kadroları İstişare Başlığı (Güncellenecektir) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üç Büyüklerin 2016/17 Sezonu Kadroları İstişare Başlığı (Güncellenecektir)

.......................Muslera............

..Wiel.......Kjaer......Skertel......Carole.....

................Lucas.....Topal..............

..Bruma..........Sneijder.........Podolski........

.................Eren(Emenike)...................

Stoperler ve merkez orta saha çöp.

Muslera
Wiel Chedjou Skrtel Adriano
Lucas Oğuzhan
Bruma Sneijder Podolski
Emenike

Allahım Emenike yi forvete mi yazıyorsunuz 3 gol attı diye. Öküzün teki o adam.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Selamun aleykum renkdaşlar :) .Bu sene Eren harici bir golcü ve ortasahaya sağlam defansif ortasaha alırsak Selçuğun yerine oynayabilecek yine biz şampiyon oluruz gibi.bjkde sosa atiba gomez yok gibi.fener zaten fener yani tek eğlencemiz :D :D

BEŞİKTAŞ A.Ş

Tolga Zengin
D.Boyko

Gökhan Gönül (Fenerbahçe)
Andreas Beck
Rhodolfo
Marcelo
Alexis
Adriano (Barcelona)
Dusko Tosic
Serdar Kurtuluş

Necip Uysal
Atiba Hutchinson
Oğuzhan Özyakup
Veli Kavlak
Tolgay Arslan
Olcay Şahan
Kerim Frei
Ricardo Quaresma

Cenk Tosun
Mustafa Pektemek

Şu Beşiktaş kadrosu geçen sene nasıl şampiyon olmuş, hala anlamıyorum. Mario Gomez'in olmaması çok çok büyük bir dezavantaj. Direk yüzde 20-30 güç kaybı Beşiktaş için. Sosa'da hiç hazır değil, sezona hazır girmeyecek, maç eksiği tavan. Gökhan Töre'nin ayrılığı da büyük kayıp.
Defansları'da çok kötü. Gökhan'ı oldum olası beğenmem ki, son 2-3 senedir defans yönü tam dip yaptı. Stoperler hiç güven vermiyor. Tolga desen vasatın altında bir kaleci. Tek iyi oyuncuları defans bölgesin de Adriano.
Orta sahaya gelirsek bana göre Olcay, Necip vasatın altında yerliler zaten, konuşmaya gerek yok. Atiba, Oğuzhan, Sosa 3'lüsü çok iyi uyum yakalamıştı geçen sene bakalım sürdürebilecekler mi. Eğer Oğuzhan formunu devam ettiremez ise o iş Tolgay ile filan olmaz.
*Şu Beşiktaş kadrosu çok abartılıyor. Özellikle forvet mevkisi berbat. O forvetlerle hiç bir şey yapamazlar.

Şuan FB tutup takıma Carlo Ancelotti'yi getirse yine şampiyon olamaz adamların kadari bu
Bjk desen CL ve Lig i idare edecek kadroları yok çok kayıp verirler puan olarak Atiba Adriano Gökhan gibi adamlar sakatlanır sık sık ha tutupda Benteke Mathieu ve bir sağlam kanat gelirse onlar şampiyon olur ama bu kadro ile ne ligde ne cl'de başarılı olamazlar
Bize bakıyorum hala stoper ve önlibero tek eksiğimiz Denayer artık çok zor Arsenal 12 milyon pound veriyormuş. Doria&Delaney tüm sıkıntılarımızı çözer
______Hücum___Orta Saha___Defans
FB=___5.5________6.5______9.5___
Bjk=__6.5________9.5_______5.5___
GS=__9 _________7.5_______7_____ (Delaney+Doria eklenirse)

Şu Beşiktaş kadrosu geçen sene nasıl şampiyon olmuş, hala anlamıyorum. Mario Gomez'in olmaması çok çok büyük bir dezavantaj. Direk yüzde 20-30 güç kaybı Beşiktaş için. Sosa'da hiç hazır değil, sezona hazır girmeyecek, maç eksiği tavan. Gökhan Töre'nin ayrılığı da büyük kayıp.
Defansları'da çok kötü. Gökhan'ı oldum olası beğenmem ki, son 2-3 senedir defans yönü tam dip yaptı. Stoperler hiç güven vermiyor. Tolga desen vasatın altında bir kaleci. Tek iyi oyuncuları defans bölgesin de Adriano.
Orta sahaya gelirsek bana göre Olcay, Necip vasatın altında yerliler zaten, konuşmaya gerek yok. Atiba, Oğuzhan, Sosa 3'lüsü çok iyi uyum yakalamıştı geçen sene bakalım sürdürebilecekler mi. Eğer Oğuzhan formunu devam ettiremez ise o iş Tolgay ile filan olmaz.
*Şu Beşiktaş kadrosu çok abartılıyor. Özellikle forvet mevkisi berbat. O forvetlerle hiç bir şey yapamazlar.

Aynisini bende düsünüyorum. Berbat ötesi Fenere karsi zarzor sampiyon oldular gecen sene. Hele bir mac vardi hangisiydi tam hatirlamiyorum ama oyuncular agliyordu yedek kulübesinde sampiyonluk gitti diye. Ya bu kadar ezik olunur mu, kac hafta vardi daha ligin bitmesine. Akhisar maciydi galiba.

Gomez'in olmamasi %20-30 dan bile daha fazla etkileyece bunlari. Sezon baslayacak daha adamlarin forveti yok, Cenk Tosun bunlari tüm sezon tasiyacak adam degil hele hele gol yükünde. Sosa, Atiba, Olcay, Q7 falan bunlar cok gol atan adamlar degil. Biz forvetsiz bir sezonda neredeyse Besiktas kadar gol attik, bir de adam akilli forvetimiz olsaydi belki gol rekoru bile kirabilirdik gecen sezon :D

Yapilan transferlerimizi cogunu begenmesem de biz ön libero alirsak yani bildigin defansif acidan tas gibi ön libero alirsak bu ligin yine en büyük favorisi oluruz cünkü rakiplerde is yok. Gecen sene de 2 transfer gerekliydi bize forvet ve ön libero. Ne komiktir ki bu sezon da ayni parolayla yola ciktik transfer döneminde. Ama hala ön libero yok.

Bence yarin koyar geceriz bunlara, ben Besiktas'in ciddi bir düsüs yasayabilecegini düsünüyorum. Beni en cok meraklandiran da Senol Günes'in sampiyonluk sonrasi nasil bir performans sergileyecegi. Besiktas'in isi zor, hem kadrolari cok kötü hem de 3 kulvarda yarisacaklar, CL'ye alisik olmadiklari icin de cok yipranacaklardir bu dar kadro ile.

Ulan Dursun ön libero al lan su takima, birazcik beynin varsa bari bunu gerceklestir.

Fenerbahçe 'yi Pereira 'dan dolayı tehlike olarak görmüyordum ama yeni hocayla tam bir kapalı kutu şu an. Beşiktaş 'ın ise kesinlikle 10 numara ve santrfora ihtiyacı var. Atiba 'nın alternatifi yok sakatlanması durumunda yine takım göçer. Stoper alternatifide çok iyi değil ama yinede şampiyonluğun güçlü adaylarından.

Bize gelince; Selçuk 'un yerine defansin ortasaha, Carole 'ün alternatifi veya as sol bek. Ayrıca bir tanede santrfor transferi gerekiyor. Bunların hepsini beklemek tabi gerçekçi değil ama iyi bir ortasaha ve bitirici bir forvete şampiyonluk zor değil.

Fb nin 1 orta saha, 1 amc ,2 tane kanat ,1 forvete ihtiyacı var.Heriflerde şaka gibi atıf, volkan ,alper var kanatlarda.Kargaların stoper, ofansif orta saha, forvet vede 1 tane kanat alması lazım.Bizim 1 tane dmc, stoper vede forvet almamız lazım.Şuandaki kadrolara bakarsak en sorunlu çöp kadro fb nin.

Son düzenleme:
Üst Alt