Üç forma içinden hangisini daha çok beğendiniz ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üç forma içinden hangisini daha çok beğendiniz ?

Cevap: Üç forma içinden hangisini daha çok beğendiniz ?

Sarı idare filan etmez alayını ezer geçer.Belki de son 4 yıldır Cesaret formadan sonra çıkan en iyi formamız.Adidasın yaptığı son tam parçalıyı 3 çizgi yüzünden beğenmiyorum bu arada

Parcalı dedim, sarı da takıma gayet yakışır.

Ancak sarı formayı almayı kesinlikle düşünmem , çünkü dışarda giyildiğinde pek yakışmayacak bir ürün gibi duruyor.

Ancak parcalı cok daha sosyal hayatta kullanılabilecek bir ürün.

Siyah formayı büyük umutlarla beklemiştim, büyük hayal kırıklığı yarattı.

Sarı idare eder diyordum da reklamların siyah olması filan acayip göze batıyor.Üçü de kötü ama sarı kötünün iyisi.

Sarı oldukça iyi ama kollarda da ince bir kırmızı şerit olabilirmiş. Siyah tamamen fiyasko. Gençlerbirliği veya Eskişehirspor muyuz biz? Kırmızı-siyah? Bari ortadan da bir ince sarı çizgi geçirin, birşeyler yapın da daha güzel birşey çıksaydı ortaya. Forma kumaşında polo yaka çok basit oluyor zaten, yumuşak olduğu, dik durmaz, düz durmaz ve bunun için sahte forma gibi duruyor.

İnsan bir dizayn yapar neresi iyi. Dümdüz forma. Liverpool'unda forması sade ama adamlar dizayn yapmış;

P96763_n.jpg

Adidas'ın yanına yaklaşamaz Nike.

Tamam forma bahsit onu geçtik,niye spnsoru kirmizi yazmamislar ? saçma sapan olmu$ formalar

sarı forma alınır arkasınada 11 Drogba yazdırılır:D

Ben sarıyı hiç begenmedim açıkcası çok düz bezin üstüne arma yapıştırmış gibi, parçalım var sanırım mecburiyetten siyah alıcam bu sene :(

Ben sarı diyorum.Keşke sarıda tt yazısı kırmızı olsaymış ama.

Üst Alt