Ucuz Maliyete Çok Potansiyelli Bir Yetenek: Edmilson Junior - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ucuz Maliyete Çok Potansiyelli Bir Yetenek: Edmilson Junior

Simdi şöyle söyleyeyim edmilson iyi topcu bilekleri gercekten iyi ama dayanikli degil tabi bir mac uzerinden izlenimim sen daha iyi takip ediyorsun oyuncuyu ama bu arkadasi ben 2 kisinin arasindan yikilmadan cikarken gordum sende biliyorsun ki tv de oyuncuyu sadece kamera acisinda oldugu anlarda gorebiliyoruz ve topla etkili dayanikli sprintleri iyi olan bi oyuncu simdilik izlenimlerim tabi ki takip edicem gelisimini ligimizde de hiz ve fizigin ne kadar onemli oldugu ortada ornek nakoulma

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konusunu açıver onun o vakit

Edmilson güçsüz ama hızlı,teknik,bilekleri iyi

Olurda bacakları kuvvetlendirirse saçma sapan bir oyun tarzına dönebilir

Bence şuan gayet iyi Neymarda da fazla fizik yok ama anasını ağlatıyor

Konusunu açıver onun o vakit

Edmilson güçsüz ama hızlı,teknik,bilekleri iyi

Olurda bacakları kuvvetlendirirse saçma sapan bir oyun tarzına dönebilir

Bence şuan gayet iyi Neymarda da fazla fizik yok ama anasını ağlatıyor
Konuyu acicam ama oyuncu hakkinda daha detayli suslemeli bi video su an ortalikta yok onu bekleyeyim diye dusunmustum neymar cok ozel bi oyuncu ama gucsuz olup super ligte tutunmak cok zor bruma da gorduk bunu

Konuyu acicam ama oyuncu hakkinda daha detayli suslemeli bi video su an ortalikta yok onu bekleyeyim diye dusunmustum neymar cok ozel bi oyuncu ama gucsuz olup super ligte tutunmak cok zor bruma da gorduk bunu

Bence iş yapardı gelmedi pek tartışmaya gerek kalmadı

Artık uzaktan seveceğiz belki ilerde tekrar ilgileniriz bi ihtimal

Eski takimi ile ilgili onlara hic birsey borclu degilim,borclu oldugum kisi Ferrera (Antrenoru) demis.

Babasi ozur dilemis edmilson'un adina ama edmilson ozur dilemeyecegini söylemis :D

Eski takimi ile ilgili onlara hic birsey borclu degilim,borclu oldugum kisi Ferrera (Antrenoru) demis.

Babasi ozur dilemis edmilson'un adina ama edmilson ozur dilemeyecegini söylemis :D

Sanırım attığı golden sonra sevindiği için böyle bir soru gelmiştir

Hani adam zaten bir Gerard,Lampard değil,o takımın efsanesi değil birşeyi değil.Futbolda bu tarz tartışmalar saçmalık

Üst Alt