UEFA 2018-2019 Şampiyonlar Ligi Gelirlerini Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
UEFA bunu Şubat'ta açıklamış bu arada. Bizim medyada hiç haberi çıkmadı.

Yayın gelirini club coeficent ve market pool olarak ikiye böldüler ama 1.7 milyon çok düşük. Bein resmen soyuyor ekibimizi.

önceki sezonların gelirleri:

Gerci gelir sistemi gecen sezon degisti ama bunlar da CL gelirleri;

5b4abdd2088.jpeg

6085dc97c1b.png

Ekli dosyayı görüntüle 82200

a64c5396ba7.jpeg

d72b4c65053.jpeg

5ceb728511c.jpeg

Yine mi salladın @Necmi Koyuncu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben biz 18/19 sezonunda fener elendi diye toplam 7-8 milyon yayin geliri aliyoruz diye haberler hatirliyorum. Onlar palavramiydi?

Bizim baskan cikip, grupta sonuncu olursak +50 milyon € gelir bekliyoruz dememismiydi?

Ben biz 18/19 sezonunda fener elendi diye toplam 7-8 milyon yayin geliri aliyoruz diye haberler hatirliyorum. Onlar palavramiydi?

Bizim baskan cikip, grupta sonuncu olursak +50 milyon € gelir bekliyoruz dememismiydi?

Eskiden fener elenince 7-8 civarı geliyordu ama şu anda ikisinin de palavra olduğu ortada.

Eskiden fener elenince 7-8 civarı geliyordu ama şu anda ikisinin de palavra olduğu ortada.

Bizim kap daki 31.05.2019 konsolide finansal tablolar ve bagimsiz denetci raporunde su rakamlar var.

UEFA Şampiyonlar ve Avrupa Ligi gelirleri 231.974.127 Lira
Yayın hakkı gelirleri 231.059.534 Lira

Biz sampiyon olduktan sonra Süper Lig yayin gelirleri acikladi diye haberleri cikmisti. Orda biz 212,6 Milyon lira aldik yaziyor. Ne baskanin dedigi sayi tutuyor, ne UEFA nin yazdigi sayi tutuyor. Biraz tuhaf degilmi bu?

Bizim kap daki 31.05.2019 konsolide finansal tablolar ve bagimsiz denetci raporunde su rakamlar var.

UEFA Şampiyonlar ve Avrupa Ligi gelirleri 231.974.127 Lira
Yayın hakkı gelirleri 231.059.534 Lira

Biz sampiyon olduktan sonra Süper Lig yayin gelirleri acikladi diye haberleri cikmisti. Orda biz 212,6 Milyon lira aldik yaziyor. Ne baskanin dedigi sayi tutuyor, ne UEFA nin yazdigi sayi tutuyor. Biraz tuhaf degilmi bu?

Kurdan dolayı olabilir. Ayrıca UEFA'nın verilerine bizimkilerin verilerinden daha çok güveniyorum. Bizimkiler kar açıklamak için 3 kağıt yapmış olabilir.

Yine mi salladın @Necmi Koyuncu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Neyi üstat? Kesin menfidir genelde hep öyle oluyor da reis bu vesileyle senden ricam benim süreci hızlandırsana bir hatırlatalım yoksa yine kendimi kaptırıp post atıyorum yarışmaya bile katıldım🥺beni forumdan def edin üstat uçurulmadan gecen hayra kalsın hürmetler

Neyi üstat? Kesin menfidir genelde hep öyle oluyor da reis bu vesileyle senden ricam benim süreci hızlandırsana bir hatırlatalım yoksa yine kendimi kaptırıp post atıyorum yarışmaya bile katıldım🥺beni forumdan def edin üstat uçurulmadan gecen hayra kalsın hürmetler
ewt üstadın süreci hızlandıralım araya haftasonu girmeden eft saatleri içinde bizi dehleyin forumdan @Emrah Yıldırım

Dünyaca ünlü denetim ve değerlendirme firması KPMG’nin Avrupa’da 32 takımı incelediği 2020 Avrupa Elitler Değerlendirme Raporu'na göre; Galatasaray, önceki yıla göre işletme gelirlerini yüzde 49 artırarak tüm rakiplerini geride bıraktı ve birinci oldu.

Üst Alt