UEFA A.L 2.Ön Eleme 1.Maç | Eskişehirspor 2-0 St.Johnstone | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA A.L 2.Ön Eleme 1.Maç | Eskişehirspor 2-0 St.Johnstone | Maç Sonucu

Cevap: UEFA A.L 2.Ön Eleme 1.Maç | Eskişehirspor 1-0 St.Johnstone | 2.Y | TRT 3 | 19

yedeklerde erkut şentürk var mı ? bebe oynasında görek.

Cevap: UEFA A.L 2.Ön Eleme 1.Maç | Eskişehirspor 1-0 St.Johnstone | 2.Y | TRT 3 | 19

Diego + Servet Türkiye'nin açık ara en ağır defanslarından biri Es Es de,arkaya atılan toplarla Ambarat veya bu tip oyuncular Eskişehir defansını kevgire çevirirler.

Tam veyseli cok begendim yanılmıyorsam ortasaha oynuyordu şimdiki macta sag bek dicektim adam yazmıs

Cevap: UEFA A.L 2.Ön Eleme 1.Maç | Eskişehirspor 2-0 St.Johnstone | 2.Y | TRT 3 | 19

Hasselbaink girdi demin, Chelsea'li Jimmy floyd'un oglu mu acaba :asd:

Cevap: UEFA A.L 2.Ön Eleme 1.Maç | Eskişehirspor 2-0 St.Johnstone | 2.Y | TRT 3 | 19

Hasselbank, hemen belli eti kendisini. :D

takimda hep senci oyuncular gerek :happynew:

Jimmy'nin minyatür modeli gibi ama futbolculuğundan bir şey kapamamış gibi gözüküyor :D

Pek heyecan yok, macda :D

EsEs'e tebrikler. 2:0 bitti mac :005:

Ayıboğanı defansta tehlike yaratmasın diye hoca ileride oynatıyor,gelme geriye yaptı :p

Maç bitti, Eskişehirspor 2-0 kazanarak avantajı eline geçirdi. Rövanş 26 Temmuz'da, İnşallah turu geçerler.

Cevap: UEFA A.L 2.Ön Eleme 1.Maç | Eskişehirspor 2-0 St.Johnstone | Maç Sonucu | TRT

Ben Eskişehir'de yaşayan bi Galatasaray taraftarıyım ve şehrimi çok severim.Ama takımı taraftarı dolayısıyla sevmem ama Eskişehir'i tutuyordum bu maçta ta ki lanet olası içinde kahpe bizans geçen tezahürata kadar.Avrupa maçında bu tezahürat nedir arkadaş.Neyse umarım elenir Eskişehir :)

Cevap: UEFA A.L 2.Ön Eleme 1.Maç | Eskişehirspor 2-0 St.Johnstone | Maç Sonucu | TRT

Olsun Ömer başarılı olsunlar, yanlış düşünce içinde olanlar var diye bir bütünü görmezden gelmemek gerek;onlar öyle desinler biz yinede onların iyiliğini düşünelim.Başarılı olsunlar ki ligin de kalitesi artsın,varsın isterlerse onlar bizi desteklemesinler.

Eskişehir taraftarı büyük hayal kırıklığı gözümde bu maç berbatlardı Bursanın bestelerini de çalmışlar Adana demirinde Beşiktaşında herkesden katmışlar biraz işim dolasıyla Bursada sık sık bulunuyorum Bursa maçlarınada giderim Bursa taraftarı Eskişehir taraftarını 2 ye katlar birde maç içinde türk takımlarına küfür etmek nedir arkadaş sen kendini süper lig maçında mı zannediyorsun avrupa maçında kendi ülke takımına küfür edince eline ne geçer anlamak zor

Üst Alt