UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı | Tobol 1-1 Galatasaray | 16 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı | Tobol 1-1 Galatasaray | 16 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı | Tobol - Galatasaray | 16 Temmuz - 19.30

benim görmek istediğim kadro bu!!

orkun

u.uçar e.güngör servet alparslan

ayhan barış e.çolak

erhan baros arda

Aynen bu ideal kadro sadece barış bozuyor gerisi iyi.Siz erhan'ı sağ açıkta izleyin,tam forvet değil sprinter olarak çok daha iyi.

Cevap: UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı | Tobol - Galatasaray | 16 Temmuz - 19.30

Hakan Balta yok,sakatlığı mı var,yoksa hazır mı değil?

Maç ntv den naklen yayınlanacak..

FC Tobol-Galatasaray UEFA Avrupa Ligi ön eleme turu maçı yarın 19.30'da canlı yayınla NTV'de.

tuhaf bi his var içimde ntv+paf takım+yine allahın unuttugu bi yer+yine ismi cismi bilinmeyen bi takım :eek:

Bu Tobol Kazakistan'ın hangi şehrinden?

Bu Tobol Kazakistan'ın hangi şehrinden?

Kostanay (Kazakça: Қостанай) Kazakistan'ın kuzeyinde bulunan bir şehirdir. Kostanay'ın nüfusu 223.600 kişi. Kostanay şehri, Kostanay Eyaleti'nin başkentidir.

Maçın oynanacağı stadyum ;

Kostanay.jpg

Kostanay2.jpg

Stadyumda kale arkası tribünleri yok.

Maç naklen NTV'de :)

Derin bir oh çekiyorum...

valla yarın güzel futbol felan hiç önemli değil neticede ilk resmi maç herşeyden önce skor önemli bu skor avantajınıda sağlarız diye düşünüyorum...

Maci NTV'nin verecek olmasi, ozellikle Ercan Taner'in sunacak olmasi cok iyi oldu. Uzun bir aradan sonra dogru duzgun bir UEFA maci izleyebilecegiz. Yarin avantajli bir skorla doneriz oradan.

anlaşılan ilk formalarımızı da ntv ekranlarında göreceğiz.

Yeni formalarla mi cikacaklarki? Ben sanmiyorum bu macida eski forma ile atlatirlar.

------------------------ Orkun -----------------------------

- Uğur ---------- Gökhan -------- Servet --------- Alparslan -

---------------------- Mustafa Sarp ------------------------

------------- Emre Çolak -------- Ayhan ---------------------

--- Serdar Eylik -------------------------------- Arda Turan ---

----------------------- Milan Baros ---------------------------

rakip içerde bayağ güçlü ekiplere karşı iyi neticeler almış. bence zorlanabiliriz gibime geliyor.

Özellikle araya bitirici pas atacak adam eksikliği sıkıntı yaratabilir. Hızlı kontra atak yememeliyiz ve dengeli oyun oynamyalıyız eğer iyi ayağa pas yaparsak bence kazanırız ama Leverkusen maçı gibi oynarsak ciddi problem olabilir.

Ama Mısır şampiyonu Al Ahy ve Fas takımına oynanan bol paslı oyun Tobol a yeter de artar. bu takımlardan daha güçsüz bir ekip Tobol sonuçta kısaca muamma gibi dureuyor yarın ki maç.

İşallah gönlümüze göre skor ve oyun sergiler moralli yolumuza devam ederiz.

4-3-3 ü oynamak için ciddi anlamda çaba gerek.

Üst Alt