UEFA Avrupa Ligi | Fenerbahçe 1-2 FC Twente | 17 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi | Fenerbahçe 1-2 FC Twente | 17 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: UEFA Avrupa Ligi | Fenerbahçe 1-2 FC Twente | 17 Eylül | Maç Sonucu

18.09.2009 13:49 Cuma #95

mircUN

hayır‚niye şaşırdınız bu başkan ve td ile alınan bu skora‚anlayamadım!!!

Mesajı Gönderen: Dalm:cLink:0325322

Bugun isyerinde hollandalilara dedimki:

sizi fena dagitacak en az 3-0 olur.

Yarin sabah ne diyecem ben?

Bizim hedefimiz TSL´yi kazanmak diyeceksin...

Antu:D:D

sıra Sherriff de:D şerefin varsa saldır şerif

Bir Fenerbahçe'li olarak Galatasaray'ı kutluyorum.Ama avrupada birbirimizi desteklemeliyiz!Gidip Chelsea'yi karşılamamalıyız.Tamam bizde hata yaptık ama artık olmasın.

Bir Fenerbahçe'li olarak Galatasaray'ı kutluyorum.Ama avrupada birbirimizi desteklemeliyiz!Gidip Chelsea'yi karşılamamalıyız.Tamam bizde hata yaptık ama artık olmasın.

Panatinaikos maçından önce butun fblilerin iyi dileklerini aldı aldık merak etme keşke önce fb taraftarı değişse çözüm kendiliğinden gelir zaten

Arkadaşım Avrupa'da birbirimizi desteklemeliyiz diyorsun da,bu olayları kendi takım taraftarların başlattı...

Uefa Kupası'nı aldığımız sene fb'lilerin giymediği forma kalmamıştı,en son da Arsenal forması...Daha sonra GS forması giydiler mi bilmem ama :)

Ha bizden de uyanlar olmuştur daha sonra doğrudur o yönden...

Daum yerine Co-Adrianse falan gelseydı muthis olurdu.Van gaal da pek ala olurdu.

Çok üzücü bence..

Ama süperdi ya o kadsar sevindi garibanlar.. :D

siz daha fazla üzülmek istemiyosanız bizi destekleyebilirsiniz sorun yok:D ama bizi bu eğlenceden mahrum bırakmayın avrupada fb :D:D:D hem ben seni ne diye destekleyeyeim ki? kadronda oynayan orjinal türk 2-3 tane. benim için hiçbişi ifade etmiyosunuz...arsenal formalı gezdiğiniz günleri unutmadık.ama iyi GİYDİRDİK hepnize formaları:D sarı kırmızıyı taktık kolunuza dahası var bekleyin

Bende seninle ayni dusuncedeyim. Ozellikle Ukrayna, Romanya vs. vs. gibi ulkelerin ustumuzde bulundugunu bilince TURK takimlarini dahada fazla desteklemeye calisiyorum.

Ben avrupada fbnin maclarina gitmis biriyim ve o maclardada belki bazi fb taraftarlarindan fazla desteklemisimdir ( fenerbahcelilerin Arsenal formasini giymesine, cogu rakip takimlarimizi desteklemelerine, her basarimiza birseyler bulmalarina ragmen. Ama angut.comda ' banane kardesim rakip ermenide olsa, yunanda olsa, ben o gun ermeni ya da yunanim ' yazisini ve gittigim Leverkusen macinda fblilerin karsi rakip taraftarin arasinda oturdugunu gordugumde bir kez daha dusundum. Acaba fb benim destegimi hak ediyor mu diye. Twenteyi yenseydi, Turkiyem adina sevinirdim ama yenildigi icinde uzulmedim acikcasi. O yuzden burda Chelsea ornegini verecegine ilk once angut.com a gir ve kimin ne oldugunu gor bence

Bu FB'deki Semih konusunu komplo teorisi diye düşünüyorum. Veya yenilgiye kılıf ya da mazeret.

Biz Semih'i nasıl tanıdık ve biliyoruz Genç Semih:) Adam 26 yaşına geldi ve hala yedek. Her kötü sonuçtan sonra sızlanmalar başlar Semih niye yedek, niye 11'de oynamıyor vs...

Tamam da arkadaş bu adam yıllardır FB'de değil mi? Kaç hoca ile çalıştı? Bu hocaların hepsi mi salaktı da bu adamı yedek tutuyordu? diye soran yok.

Kimse hocalar yabancı hayranı, Türk düşmanı vb. gibi demagoji yapmasın. Belli ki bu adam yetersiz.

Bu FB'deki Semih konusunu komplo teorisi diye düşünüyorum. Veya yenilgiye kılıf ya da mazeret.

Biz Semih'i nasıl tanıdık ve biliyoruz Genç Semih:) Adam 26 yaşına geldi ve hala yedek. Her kötü sonuçtan sonra sızlanmalar başlar Semih niye yedek, niye 11'de oynamıyor vs...

Tamam da arkadaş bu adam yıllardır FB'de değil mi? Kaç hoca ile çalıştı? Bu hocaların hepsi mi salaktı da bu adamı yedek tutuyordu? diye soran yok.

Kimse hocalar yabancı hayranı, Türk düşmanı vb. gibi demagoji yapmasın. Belli ki bu adam yetersiz.

Kesinlikle...

Üst Alt