UEFA Avrupa Ligi'nde Play-off Kuraları Çekildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi'nde Play-off Kuraları Çekildi

Sizce rakibimiz kim olacak

• Kullanılan toplam oy
    198
  • Anket kapatılmış .
Baslarim reytinge usta
Abi şampiyonlar liginde devam etsek City gelsin derdim. Boğulacaksak büyük denizde boğulalım. Grupta Manchester bizim önümüzde 2. Tura kalsaydı üzülmezdim ama Kopenhag 2. Tura kaldı inanılmaz bir hayal kırıklığı yaşıyorum. Bunun üzerine Prag a elenirsek toparlayamam. Onun Roma gelsin. Bu arada bence bu ekiplerin arasında en güçlü Sporting Lizbon, ankette Lizbonu seçtim. Hamama giren terler yok öyle Karabağ Prag

6 yiyince heriflerle dalga gectik ikinci olup iki mac daha oynasinlar diye olan bize oldu. Simdi gidip en zor kurayi ceker bir de uzatmaydi, penaltiydi falan daha da yoruluruz

Karabağ, Sparta Prag ve Toulouse'dan birisi iyi kura olur diye düşünüyorum. Özellikle Roma, Sporting ve Freiburg gelmezse iyi olur. Roma'da Mourinho faktörü var, Sporting'i bu sene hiç bilmiyorum ama genelde tempolu ve ters takımları oluyor, Freiburg'da sonuçta Alman takımı gerçi Bayern'e oynadığımız oyunu görünce Freiburg'a karşı da iyi işler yapılabilir ama yine de tercih etmem açıkçası.

Üst Alt