UEFA Avrupa Ligi’nde Son 16’dayız - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi’nde Son 16’dayız

Yanlız güzel puan topkadık haa.aklıma randers jhones takımlarına saçma beraberlik almamız ayrıca loko maçıda dahil gelince canım sıkılmıyor değil.

Bi renktaş mı paylaşmıştı ben bi yerde mi görmüştüm hatırlamıyorum ama sanırım bu grubu birinci bitirdiğimiz için seneye uefa kupasında gruplara kalırsak 4. Torbasann değil 2. Torbadan girebiliyoruz diye anımsıyorum.

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yanlız güzel puan topkadık haa.aklıma randers jhones takımlarına saçma beraberlik almamız ayrıca loko maçıda dahil gelince canım sıkılmıyor değil.

Bi renktaş mı paylaşmıştı ben bi yerde mi görmüştüm hatırlamıyorum ama sanırım bu grubu birinci bitirdiğimiz için seneye uefa kupasında gruplara kalırsak 4. Torbasann değil 2. Torbadan girebiliyoruz diye anımsıyorum.

Randers ve Jhones puan etkilemiyor. Loko maçı Feg yüzünden gitti ona kızabilirsin.

Yüksek ihtimal 2 deyiz evet 1 tur daha geçersek 1 bile olabiliriz gelicek rakiplere bağlı ama bu seneki puan gibi olursa 1.torba olur.

Üst Alt