UEFA Cezamızı Açıkladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Cezamızı Açıkladı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen öyle millet boşu boşuna ortalığı yakmaya çalışıyor zaten yansıdı bu para cezası medyaya.

Benim icin önemli olan kisitlama olacak mi olmayacak mi oydu ( transfer yasagi, sattigin kadar oyuncu al veya maas bütcesi).

Para cezasini ceza olarak görmüyorum ben, anlasmaya uymamisiz para cezasinin öyle ya da böyle gelecegi garantiydi yani. Önemli olan yukarida dediklerimdi.

fenerin elenmesi şart oldu artık , 20 milyon zarar etmemiz için yine maaş sınırını 50 milyon eurolara çekip oyuncu satmadan satın alım yapmamamız lazım yani dolaylı yoldan maaş ve transfer limiti gibi bir şey oldu ayrıca yeni yasa ile amatör şubeler kendini döndürebilir iyi bir ceza bende daha fazlası olabilirdi

yinede iyi olmuş, simdi mecburlar doğrular dürüz hesap yapmaya, burda yine çok zekalı kardeşler var, 5er milyona maas verip oyuncu alalım, satma imkanımız da yok, ama olsun pahalı bi isim daha güzel

Abarttığınız kadar kötü değil men cezası yeseydik asıl o zaman babalara gelmiştik. Aklı başa toplayıp Muğdat Çelik tarzı adamlara saçma sapan paralar verilmemesi için koyulmuş şartlar bunlar. Hem bu sayede altyapıdan daha çok oyuncu denemek zorunda kalırız belki belli mi olur.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ebenin şeyi ulan hem ekonomin kötü diyorsun hem de 15 milyon euro ceza kesiyorsun. Uefa dünyanın en şerefsiz oluşumudur. Abb serefsizler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt