UEFA, Galatasaray'ı Men Etmeyecek! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cok detayli mali tablo cikaracak durumda degilim ama PSG'nin bonservis gelir ve giderlerine baktigimiz zaman 08-09'dan beri her sezon zarar ettigini goruyoruz.Bence cezayi hak ediyorlar.

Paris Saint-Germain - tüm transferler

Cok fazla ticari gelirleri var , baktim , commercial revenue adi altinda . Iste o yuzden cok bilmeden konusuyoruz diyorum . Harbiden bilmiyoruz , belki sirket surekli kar ediyordur bunca transferdeki aciga ragmen

Bize gelince , men cezasi fonksiyonu itibariyle amaca uygun gelmiyor olabilir ama men cezasi son durak , yani hic bir seye uymadiniz artik bunu yapmak zorundayim cezasi gibi dusunuyorum

Mesela maas kisitlamasi getirdi ve uymadik . Ne yapacaklar ? Yine men cezasi teorik olarak verilmemeli , cunku ekonomiyi kotuye goturur . Ama basamak basamak agirlastiriyorlar

Ben ilk men cezasinin aysalin donemindeki her sene verilen sozlerin tutulmamasina ve ozbek in de tuy dikmesine bagliyorum

Cunku ffp hakkindaki esas farkindalik bizim men cezamizdan sonra olustu . Ondan once de senelerdir vardi bu , cezalar devreye girecek dendi , hep bir "aman bir sey olmaz" dusuncesi hakimdi , gorduk

ceza alıp almamamız, tamamen tff'nin yaklaşımına bağlı..

fenerin şike sürecinde, nasıl ligten düşürülmediğini biliyoruz..

tff isterse uefaya gerekli baskıyı yapar.

UEFA'yla yaptığı anlaşma gereği 2019-20 sezonuna kadar her sezon biraz daha azalan hesap açığı vermeyi taahhüt etmiş, ayrıca UEFA katılım gelirlerine de el konmuştu.

Nasil yani boyle bir ceza da mi varmis? Men etmiyor ama alacagin parayi da baltaliyor.

Orada muhtemelen yanlış ifade etmiş gelirlere temlik koyup sadece futbol için harcanmasını şart koşuyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

En fazla 100 milyon Euro transfer harcamasi degil de, net 100 milyon Euro transfer harcamasi limiti geliyor

Evet "UEFA buyuk takimlar icin yapiyor FFP'yi yeaaa, biz topcu mopcu alamayiz, rekabet edemeyiz" diyenler neredesiniz

Ayrica menajer komisyonlarina savas acmalari da cok iyi oldu. Bravo UEFA :tbr:

Üst Alt