UEFA Gençler Ligi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
w_galatasaray_haber_w.jpg

Allah izin verirse önce gençleri sonra da Aslanlarimizi izleyeceğim Kopenhag'da

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

UEFA'nın bu sezon hayata geçirme kararı aldığı UEFA Gençler Ligi'nin maç programı yayınlandı. Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan takımların U19 yaş gruplarının yer alacağı organizasyondaGalatasaray U19 takımı da, tıpkı ağabeyleri gibi dünya devleriyle karşı karşıya gelecek. B Grubu'nda yer alan takımımız Real Madrid, Juventus ve Kopenhag ile aynı grupta yer alıyor. 17 Eylül'de başlayacak olan grup maçlarında takımımız iç saha maçlarını Avcılar Belediye Stadı'nda oynayacak. Takımımızın maç programı şu şekilde;

GSYTHY.png

4.lük neden yok hocam? Sonuçta takım ne kadar iyi bilmiyoruz şahsen ben çoğu oyuncuyu daha önce hiç izlemedim. İnşallah çıkar 1-2 yetenekli genç. Gerçi çıksada hoca onların yerine Aykut ve Aydın'ı oynatacağı için boşuna ümitlenmeyelim. Yinede izliyeceğim tüm maçları.

4.lük neden yok hocam? Sonuçta takım ne kadar iyi bilmiyoruz şahsen ben çoğu oyuncuyu daha önce hiç izlemedim. İnşallah çıkar 1-2 yetenekli genç. Gerçi çıksada hoca onların yerine Aykut ve Aydın'ı oynatacağı için boşuna ümitlenmeyelim. Yinede izliyeceğim tüm maçları.

yanlisliklan ayni konuyu iki kere acmisim

Anladım peki dediğim gibi Sonuçta takım ne kadar iyi bilmiyoruz şahsen ben çoğu oyuncuyu daha önce hiç izlemedim. İnşallah çıkar 1-2 yetenekli genç. Gerçi çıksada hoca onların yerine Aykut ve Aydın'ı oynatacağı için boşuna ümitlenmeyelim. Yinede izliyeceğim tüm maçları.

bu arada şunu belirteyim. yeni transferlerin lisansları henüz çıkmadığı için uefa sitesinde sadece geçen yıldan kalan oyuncuların isimleri var.

UEFA'nın bu sezon hayata geçirme kararı aldığı UEFA Gençler Ligi'nin maç programı yayınlandı. Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan takımların U19 yaş gruplarının yer alacağı organizasyondaGalatasaray U19 takımı da, tıpkı ağabeyleri gibi dünya devleriyle karşı karşıya gelecek. B Grubu'nda yer alan takımımız Real Madrid, Juventus ve Kopenhag ile aynı grupta yer alıyor. 17 Eylül'de başlayacak olan grup maçlarında takımımız iç saha maçlarını Avcılar Belediye Stadı'nda oynayacak. Takımımızın maç programı şu şekilde;

GSYTHY.png

Kardeşim ben bu konuyu kurdum zaten daha önce açmana gerek yok oradan devam edelim .

Üst Alt