UEFA Kararını Veriyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Kararını Veriyor

AW: UEFA Kararını Veriyor

gözünù kirpmadan dünya devlerine ceza veren uefa fenerbahcenin tescillenmis $ikesine aylar önce göz yumuyor ama bizim forum hala deli deli konu aciyor.. fenerbahce kongre üyesi uefaya sponsor oluyor, $ikenin hemen ardindan ligten düsürülme kanunu degisiyor (ve bu karar nerdeyse BÜTÜN kulüp baskanindan onay aliyor) $ikenin icinde olan bir kulüp baskani tff`de yönetimin basina geciyor, besiktas baslanligini birakir birakmaz (veya birakmadan birkac gün evvel) FENERBAHCEM diye destek veriyor, tffe baskani olduktan sonra GALATASARAYIN söke söke aldigi 2kupayi teslim ederken ki yüz ifadesi görüntülü olarak kayit altinda ( gören anasi,babasi, agabeyi,ablasi ve kardesi trafik kazasinda vefaat etmis sanir) +bu takim avrupada gruplara kaliyor.. BEYLER UYANIN TÜRKIYEDE YASIYORUZ VE $IKENIN YAPILDIGINI ADALET ONAYLADI AMA CEZA VERILMIYOR, ELIMIZ BAGLI KABULLENIN GITSIN ARTIK.

Cevap: UEFA Kararını Veriyor

bu kadar pislik gelişmeler olmuş kanun degişmiş cas davalarından çekilmişler tff degişmiş etik kurulu raporu degişmiş hala uefanın ceza veregini düşünen varmi kendi kendimize sinir oluyoruz karar vercekmiş sadece burda göruyorum bu haberi tv lerde fenerle şikeyle ilgili en ufak haber varmi sogutulup ceza vermeden olay örtbas edilip çaktirmadan kapatılacak ne cezası kardeşim dalga geçmeyin kim verecek temiz kurum olmayan uefamı kimbilir fenere ne yedi ? son örnek işte ali koçun bankası uefa resmi sponsoru bu iş bittiginin belgesidir.

şerefsiz olan uefa mı sadece?

huhuk devleti diyoruz ya hani, şu şike sürecinde yaşanan hukuksuzluklara hala inanamıyorum. Bu kara leke hiç çıkmayacak alınlarından ama yurtiçi ve yurtdışı tüm kurullara istedikleri kararları aldırdılar. Ama benim hazmedemediğim bu hukuksuzluğa izin verilmesi, hatta bu hukuksuzluğa yönlendirilmeleri

Bunlarin cezasini ancak trabzonspor lu segirciler keser. sahaya girip su sikecilerden bi kactane oyuncunun agzini yuzunu dagatsa ne guzel olur.

Cevap: UEFA Kararını Veriyor!

Cornu'nun görevden alınmasını da ilave edebiliriz.

Fener, Cas'tan davasını çekmeseydi davayı kazanacakmıydı? Eğer kazanacaksa UEFA'nın Feneri ŞL almama kararı yanlışmıydı.

CAS davasını geri çekmeleri boşuna değildi bence. Bir şekilde UEFA ile anlaştılar heralde... Ancak bu son derece utanç verici bir tutum UEFA için ve biz malesef buna inanmaya başladık.

bari yargıtayı bekleseydiler. tam herşeyi unutturup karar açıklıyolar. mahkeme kararının ardından bunun için beklediler sanki.

Üst Alt